Ubytování Ratíškovice a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmán ve Dvoře

Vítězná 457, Ratíškovice
Hledáte příjemné ubytovýní v Ratíškovicích? Apartmán Ve dvoře se nachází v obci Ratíškovice mezi městy Hodonínem a Kyjovem, na Moravském Slovácku. Ubytování v soukromí poskytujhe vysoký komfort jak pro jednotlivce, tak i rodiny s dětmi a menší skupiny. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (možnost 2 přistýlek), obytná plně vybavená kuchyně s TV (WIFI zdarma), koupelna se sprchou, WC, venkovní posezení s grilem a domácí udírnou, dvorek. Ideální poloha nabízí cyklistické a turistické trasy po krajině plné vinohradů. Možnost návštěvy vinných sklepů v lokalitě Slavín (po domluvě degustace) – www.vinotoman.cz. V blízkosti apartmánu cca 20m možnost stravování – restaurace s pivovarem, večerka 50m.
538,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a nocPenzion u Janky

Důl Josef 828, Dubňany
(4,8 km od centra Ratíškovice)
Penzion položeny v klidné vinařské lokalitě na jižní Moravě, Vás rád přivítá svou pohostinností i možností kulturního či sportovního vyžití jak u nás tak i v nedalekých lokalitách. Součástí penzionu je i příjemné posezení v malé vinárně, kde si můžete odpočinout i osvěžit vybraným nápojem. V sousedícím kempu lze provozovat další venkovní volnočasové aktivity, nebo využít venkovního zastřešeného posezení v parných letních dnech.
897,- za 1 osobu a noc
897,- za 2 osoby a noc

Apartment U Pavelků

Búdy 327, Mutěnice
(10,3 km od centra Ratíškovice)
Ubytování se nachází přímo nad vinným sklepem v srdci vinařského kraje v Mutěnicích v lokalitě zvané Búdy s více jak 550 vinnými sklípky. Nabízíme ubytování pro 7 - 8 osob ve dvou pokojích s povlečením a ručníky. Součástí ubytování je samostatné wc, koupelna se sprchovým koutem a kompletně vybavená kuchyně s TV. Možnost využití terasy s posezením, grilem a udírnou. Přímo u sklepa parkování pro 3 auta. Wi-Fi připojení ZDARMA Nabízíme i posezení ve vinném sklípku s možností degustace a občerstvením. Cena ubytování je 350 Kč/os jedna noc, 300 Kč/os tři a více nocí
1872,- za 1 osobu a noc
1872,- za 2 osoby a noc
Penzion U Dulíka

Masarykova 182, Veselí nad Moravou
(16,6 km od centra Ratíškovice)
Hledáte příjemný a útulný penzion? Pak jste tady správně! Penzion U Dulíka se nachází nedaleko centra města Veselí nad Moravou. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, u nás se budete cítit jako doma. Prostorné a nově zařízené pokoje poskytujeme za příznivé ceny. Samozřejmostí je čistota a pravidelný úklid.
667,- za 1 osobu a noc
897,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Morava (7) Jižní Čechy (2) Kyjov (3) Strážnice (1) Hodonín (1) Dubňany (1) Veselí nad Moravou (1) Mutěnice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací