Ubytování Police nad Metují a okolí

Cena (osoba/noc)Dům Hostů Klášter Broumov

Klášterní 225 Broumov, Broumov
(9,0 km od centra Police nad Metují)
Dům hostů nabízí unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách přímo v srdci regionu - v národní kulturní památce Klášter Broumov. Dvou a čtyřlůžkové pokoje hostelového typu, dostupné i bezbariérově, jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, umyvadlem a wifi připojením. K dispozici je také turistická noclehárna, studovny, společenská místnost a společná sociální zařízení s výhledem do zahrady.
784,- za 1 osobu a noc
 Penzion PANORAMA Janovičky

Janovičky 56, Broumov
(14,5 km od centra Police nad Metují)
Penzion Panorama se nachází v Javořích horách (660 m n. m.) v osadě Janovičky, cca 1 km od hranic s Polskou republikou. Tato osada byla založena opatem Janem z Chotova, na jehož počest získala i jméno. Dnes jsou Janovičky typickou rekreační osadou, známou především jako turistické a lyžařské středisko, se zárukou čistého a klidného prostředí vhodného k celoroční rekreaci. Z Panoramy je přímý pohled na Broumovskou kotlinu, Broumovské stěny a Krkonoše.
960,- za 1 osobu a noc
 Penzion Poříčí

Petříkovická 201 541 03, Trutnov
(19,7 km od centra Police nad Metují)
Komfortní a pohodlné ubytování na okraji města Trutnov v přátelské a útulné atmosféře rodinného penzionu, kde můžete strávit klidné a odpočinkové noci. Ubytovací část je nekuřácká. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi, které si mohou v penzionu i jeho okolí užít nerušeného klidu i mnoha zábavy a her. Těšíme se na Vás!
1027,- za 1 osobu a noc
1027,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Krkonoše a Podkrkonoší (8) Královéhradecko (5) Broumov (3) Náchod (2) Trutnov (2) Náchod - Babí (1) Adršpach (1) Stárkov (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací