Ubytování Počátky a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(12,8 km od centra Počátky)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
Oblíbené
1399,- za 1 osobu a noc
1399,- za 2 osoby a nocPenzion Telč No. 20

Nám. Zachariáše z Hradce 20, Telč
(17,7 km od centra Počátky)
Dům č. 20, kde jsme zřídíli náš penzion patří k velmi starým měšťanským domům. Nejstarší část domu - sklepy - pochází z druhé poloviny 13. století. Původně k domu patřily i polnosti v okolí města. Dle nejstarších dochovaných zápisů v Městském Urbáři, vážících se k našemu domu, koupil dům v roce 1543 měšťan Holoubek. Povoláním řezník. Tento vážený měšťan a půlláník, mimo své řemeslo i zemědělsky hospodařil na polnostech zakopupených s domem. K domu v té době patřilo i hospodářství se stodolou a sklady v zadním traktu. Dnes je na jeho místě vnitřní zahrada s atelierem. Během staletí měnil dům své majitele často. V roce 1563 jej koupil bohatý a významný měšťan Picka, který jej prodává již roku 1576 pekaři Károvi. Pak po dobu téměř sta let přecházel dům do majetku dědictvím. V roce 1634 byl dům, stejně jako město, vypleněn Valdštejnovou armádou a zůstal až do roku 1650 pustý a prázdný. V tomto roce jej koupil Jiřík Pokorný se svou ženou Salomenou.
1568,- za 1 osobu a noc
 


Penzion Danuše

Palackého 25, Telč
(17,8 km od centra Počátky)
Penzion Danuše se nachází v samém centru města Telče, jedná se o jednopatrovní budovu postavenou začátkem 16. století, nabízí 4 plně vybavené a komfortní pokoje, restaurace v blízkém okolí penzionu, parkování v uzavřeném dvoře, kulturní vyžití je velmi široké: turistika, památky, cykloturistika, přírodní koupání,golf, běžecké i lyžařské tratě a jiné
1352,- za 1 osobu a noc
1352,- za 2 osoby a noc

B&B Nika

Náměstí Zachariáše z Hradce 45, Telč
(17,8 km od centra Počátky)
Vítejte v Telči ...historickém městečku na pomezí Čech a Moravy v srdci Českomoravské vrchoviny, které leží v polovině staré obchodní cesty z Prahy do Vídně. Městu dominuje renesanční zámek a přilehlé náměstí, na němž se nacházejí i domy z jiných stavebních slohů. Okolí města tvoří téměř nedotčená příroda s krásnými lesy a rybníky. To vše dělá z Telče nejen historicky významnou památku, ale i místo příjemné k odpočinku. Pro svou architektonickou jedinečnost bylo město Telč zařazeno na seznam chráněných památek UNESCO.
1081,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 20 hotelů
  • Místa v okolí

    Vysočina (13) Telč (4) Telč (10) Kamenice nad Lipou (2) Třešť (2) Batelov (1) Pelhřimov (1) Bezděkov (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací