Ubytování Plzeň a okolí

Cena (osoba/noc)Congress Center PARKHOTEL Plzeň

U Borského parku 31, Plzeň
Hotel Congress Center PARKHOTEL Plzeň**** nabízí příjemné ubytování s komplexními službami. Vhodné pro pořádání větších akcí. Hotel nabízí Wi-fi připojení, snídaně, fitness, garážované parkování a v letních měsících bazén zdarma v ceně ubytování.
Ubytování s venkovním bazénem
Poslední rezervace před 3 dny.
1829,- za 1 osobu a noc
2289,- za 2 osoby a noc


angelo by Vienna House Pilsen

U Prazdroje 6, Plzeň
Z hotelu angelo Pilsen by Vienna House lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.
4264,- za 1 osobu a noc
4652,- za 2 osoby a noc
 • 1 - 15 z 16 hotelů
 • Místa v okolí

  Plzeňsko a Český les (16) Zruč (1)

  Informace

  Statutární město Plzeň se nachází na západě Čech a je zároveň hlavním městem Plzeňského kraje. Tato metropole je čtvrtým největším městem v České republice a leží na soutoku čtyř řek.

  Plzeň je známá především díky pivovarům Prazdroj a Gambrinus, daří se zde však také dopravnímu průmyslu a studentům, navštěvujícím Západočeskou univerzitu. Dominantou městského centra je katedrála sv. Bartoloměje ze 13. století, důležitým místem je také věznice v Borech, kde si za období komunismu odpykával svůj trest například i Václav Havel či Heliodor Píka. V dnešní době se o věznici hlavně mluví v souvislosti se známým vězněm Jiřím Kajínkem. V okolí města naleznete nádhernou přírodu a spoustu malých vesnic, jako jsou například Losiny.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací