Ubytování Otrokovice a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Alice

Pouze poptávka
Nadhumení 307, Zlín
(9,2 km od centra Otrokovice)
Penzion ALICE - ubytování ZlínVítejte na stránkách Penzionu ALICE!Chcete se ubytovat ve Zlíně?   Krásné prostředí.Klid a pohoda pro firemní klientelu.Ideální zázemí pro rodiny na výlety po Zlínském kraji. Ubytujte se u nás! Cena od 299,- Kč / noc Léto se blíží a rezervace se začínají plnit. Nečekejte a objednejte si prázdninové pobyty dokud jsou volné termíny.
1139,- za 1 osobu a noc
1139,- za 2 osoby a noc
Villa Memories

Pouze poptávka
Vylanta 219, Fryšták
(12,2 km od centra Otrokovice)
Nově otevřená Villa Memories v malebné oblasti Hostýnských vrchů je ideálním místem pro uspořádání uzavřené soukromé akce, firemního team-buildingu nebo ke strávení nezapomenutelné rodinné dovolené. Vychutnat si zde můžete dokonalou relaxaci, nejrůznější sportovní aktivity, nadstandardní servis a atraktivní prostředí. Luxusní vila s vlastním střeženým parkovištěm je obklopená pečlivě udržovanou zahradou a disponuje pěti tématickými designovými pokoji zařízenými v neokoloniálním stylu. Při zařizování vily jsme dbali především na to, aby ze všech pokojů vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa – dodá vám pocit volného prostoru a zároveň nabídne komorní atmosféru. Každý pokoj se proto pojí s jiným příběhem a záleží jen na vás, zda vám bude bližší energie Vlka, Země, Zebry, Leoparda či Džungle… V přízemí vily najdete kuchyň, jídelnu a velký obývací pokoj, který slouží zároveň jako společenská místnost, jež pojme až 16 lidí. Pro hosty, kteří nemají potřebu se vyče
13097,- za 1 osobu a noc
13097,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 39 hotelů
  • Místa v okolí

    Beskydy (8) Zlínsko (6) Východní Morava (3) Zlín (8) Uherské Hradiště (5) Kroměříž (5) Břestek (2) Rusava (2) Fryšták (2)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací