Ubytování Nučice a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(10,9 km od centra Nučice)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
898,- za 1 osobu a noc
1026,- za 2 osoby a nocPension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(11,7 km od centra Nučice)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1562,- za 1 osobu a noc
1562,- za 2 osoby a noc

Pension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(13,0 km od centra Nučice)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a nocPenzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(13,3 km od centra Nučice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
578,- za 1 osobu a noc
828,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 85 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací