Ubytování Nová Bystřice a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Kasper Cyklopenzion

namesti Miru 178/I, Jindřichův Hradec
(15,6 km od centra Nová Bystřice)
Penzion Kasper *** je rodinný hotel, který nabízí 8 stylově zařízených nekuřáckých pokojů přímo v centru Jindřichova Hradce, v okolí je zámek Jindřihcův Hradec, restaurace a parkování v blízkosti hotelu, je zde malá kavárnička navazující na letní terasu a vystavěn vinný sklípek, nabízí i rozšířené služby pro cykloturisty, vybavení í pro firemní účely, půjčovna kol i prutů,
1244,- za 1 osobu a noc
 Apartment BENCI

Perleťová 194 Radouňka, Jindřichův Hradec
(17,3 km od centra Nová Bystřice)
Apartmán BENCI se nachází v Radouňce, okrajové části Jindřichova Hradce, zasazené do přírody s rybníky a možností rybolovu. Je vhodný i pro početnější rodiny (skupiny). Má kapacitu 5 lůžek + 2 přistýlky a jeho rozloha (110m²) zajišťuje všem hostům dostatečné pohodlí a prostor. Je jediný v objektu a poskytuje ubytovaným soukromí a klid. Součástí apartmánu je vlastní koupelna, WC a také plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a chladničkou. Nechybí ani TV a Wi-Fi zdarma. K dispozici je i zahrada s dětským koutkem a venkovním bazénem. Díky svému umístění je Apartmán BENCI ideální pro výlety, odpočinek i zábavu. Snídaně na prosluněné terase o rozloze 40m² dokreslí krásný zážitek z vaší dovolené. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči.
2027,- za 1 osobu a noc
2027,- za 2 osoby a noc
 • 1 - 15 z 19 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (14) Vysočina (3) Jižní Morava (1) Jindřichův Hradec (12) Slavonice (4) Dačice (1)

  Informace

  Téměř na hranici s Rakouskem leží město Nová Bystřice, jež zasahuje hned do dvou přírodních parků – Homolka-Vojířov a Česká Kanada.

  Každoročně do Nové Bystřice zavítá tisíce turistů, aby objevili kus historie prostřednictvím mnoha památek, mezi jež patří např. hradby, zámek, kostely, sochy či morový sloup, židovský hřbitov a další. O milovnících přírody, kteří sem proudí z celé republiky, ani nemluvě. Ani zde samozřejmě nechybí cyklostezky a naučné trasy. V zimě můžete dokonce lyžovat a běžkovat. Mimo to se Nová Bystřice stává cílem turistů, které zajímají památky technického rázu. Právě zde totiž končí unikátní úzkorozchodná trať vedoucí z Jindřichova Hradce.

  Z Nové Bystřice je to co by kamenem dohodil také k menším Hůrkám, obci, jež bývala městem, a zároveň obci, která právě pod Novou Bystřici administrativ­ně spadá.

  Nová Bystřice vítá také děti. Stala se součástí projektu “Jižní Čechy pohádkové” a tradičně se zde můžete účastnit akcí jako Novobystřické jahodobraní či Zvonkový průvod.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací