Ubytování Nová Bystřice a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion - ubytovaní s tenisem

Otín 100, Jindřichův Hradec
(13,7 km od centra Nová Bystřice)
Atraktivní ubytování v Jindřichově Hradci Máte rádi aktivní odpočinek?Máte rádi cykloturistiku?Rádi si zahrajete tenis?Chcete vidět okouzlující krajinu v Jižních Čechách nebo jenom toužíte po klidném místě bez spousty turistů? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, máme pro Vás řešení !!! Nabízíme vám ubytování celkem ve třech apartmánech vybavené kuchyňkou s lednicí, elektrickým vařičem, varnou konvicí, základním nádobímTV se satelitem, WC a sprchovým koutem. U domu je malý venkovní bazén a krb, dva tenisové kurty a nafukovací hala. To vše v klidné příměstské části Jindřichova Hradce v Otíně.
Ubytování s venkovním bazénem
1122,- za 1 osobu a noc
1122,- za 2 osoby a nocPenzion Kasper Cyklopenzion

namesti Miru 178/I, Jindřichův Hradec
(15,6 km od centra Nová Bystřice)
Penzion Kasper *** je rodinný hotel, který nabízí 8 stylově zařízených nekuřáckých pokojů přímo v centru Jindřichova Hradce, v okolí je zámek Jindřihcův Hradec, restaurace a parkování v blízkosti hotelu, je zde malá kavárnička navazující na letní terasu a vystavěn vinný sklípek, nabízí i rozšířené služby pro cykloturisty, vybavení í pro firemní účely, půjčovna kol i prutů,
639,- za 1 osobu a noc
971,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Jižní Čechy (8) Vysočina (2) Jindřichův Hradec (7) Slavonice (1) Dačice (1)

Informace

Téměř na hranici s Rakouskem leží město Nová Bystřice, jež zasahuje hned do dvou přírodních parků – Homolka-Vojířov a Česká Kanada.

Každoročně do Nové Bystřice zavítá tisíce turistů, aby objevili kus historie prostřednictvím mnoha památek, mezi jež patří např. hradby, zámek, kostely, sochy či morový sloup, židovský hřbitov a další. O milovnících přírody, kteří sem proudí z celé republiky, ani nemluvě. Ani zde samozřejmě nechybí cyklostezky a naučné trasy. V zimě můžete dokonce lyžovat a běžkovat. Mimo to se Nová Bystřice stává cílem turistů, které zajímají památky technického rázu. Právě zde totiž končí unikátní úzkorozchodná trať vedoucí z Jindřichova Hradce.

Z Nové Bystřice je to co by kamenem dohodil také k menším Hůrkám, obci, jež bývala městem, a zároveň obci, která právě pod Novou Bystřici administrativ­ně spadá.

Nová Bystřice vítá také děti. Stala se součástí projektu “Jižní Čechy pohádkové” a tradičně se zde můžete účastnit akcí jako Novobystřické jahodobraní či Zvonkový průvod.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací