Ubytování Nicov - Popelná a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartmány Mikeš

Sušičká 269, Kašperské Hory
(6,0 km od centra Popelná, Nicov)
Ubytování se nachází na samém okraji Kašperských Hor, směr Sušice naproti Správě národního parku a Informačnímu středisku. Je vhodné jak pro starší generace, tak pro rodiny s dětmi nebo party kamarádů se zájmem o sport a turistiku. (celková kapacita 16 lůžek) Vzdálenost od centra je pět minut chůze. Ski park pět minut autem. Kašperské Hory a okolí nabízí prostor pro nejrůznější aktivity během letní i zimní sezóny. V létě mohou návštěvníci využívat sportovní areál s koupalištěm v obci Žihobce a Annín. Minigol v Rejštejně. Jistě si nenecháte ujít návštěvu krásného hradu Kašperk, nebo zříceniny hrudu Rabí. Vášniví cyklisté i pěší turisté si také přijdou na své. V okolí je mnoho cyklistických i turistických tras. Krásná šumavská příroda přímo nabádá k výletům do blízského okolí jako je Srní, Modrava, Kvilda, Železná Ruda, Špičák, Zadov, Churáňov,... V zimních měsících je rekreantům k dispozici skiareal se třemi vleky a snowparkem. (umělé zasněžování, večerní osvětlení)
1054,- za 1 osobu a noc
1054,- za 2 osoby a nocUbytování U Kornoušků

Zdíkov 303, Zdíkov
(7,2 km od centra Popelná, Nicov)
Apartmán u Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.
1945,- za 1 osobu a noc
1945,- za 2 osoby a noc

Penzion Nad Kvildou

Kvilda 184, Kvilda
(10,4 km od centra Popelná, Nicov)
Nově otevřený penzion ležící v malebném prostředí šumavského národního parku v turisticky vyhledávané obci Kvilda se sedmi apartmány vhodnými nejen pro rodinnou rekreaci. V našich apartmánech mimo jiné naleznete kompletně vybavený kuchyňský kout s elektrickou varnou deskou, chladničkou, MW troubou, myčkou nádobí či rychlovarnou konvicí. Samozřejmostí je, že každý apartmán má vlastní toaletu a koupelnu se sprchovacím koutem nebo 40″ LCD televizor s širokou programovou nabídkou. Celý objekt je pokryt vysokorychlostním signálem Wi-Fi. Přímo kolem našeho penzionu vedou nejen cyklistické a turistické trasy, ale v zimě i strojově upravovaná stopa pro milovníky běžkařského sportu.
2405,- za 1 osobu a noc
2405,- za 2 osoby a nocPenzion U Zámeckého parku

Žihobce č. 15, Žihobce
(12,9 km od centra Popelná, Nicov)
Celoroční ubytování v penzionu je poskytováno v pěti nově vybudovaných a moderně zařízených apartmánech, z nichž každý je určen pro dva až pět hostů. Penzion má celkem devatenáct lůžek. Apartmány se nacházejí v samostatné části historického stavení z poloviny 18. století, které stojí na Šumavě, v malebné vesničce Žihobce, staré více než devět set let. Obec je vzdálena sedm kilometrů od hradu Kašperku a dvanáct kilometrů od města Sušice. Z penzionu je výhled na zámek, neorománský kostel, kde se konají pravidelné bohoslužby, na malé náměstíčko a zalesněné šumavské vrcholy. Každý apartmán má plně vybavený kuchyňský kout včetně ledničky, samostatnou koupelnu a WC. Ve všech místnostech penzionu včetně haly je ústřední topení a apartmány mají vlastní satelitní TV. Penzion dále umožňuje parkování auta ve dvoře nebo úschovu kol v garáži, použití zahradního sezení a grilu, pronájem lodi a kol, která jsou k dispozici hostům přímo v penzionu. Naproti vchodu do penzionu je vybavené dětské hřiště p
1419,- za 1 osobu a noc
 

Penzion Albert

Kubova Huť 47, Kubova Huť
(18,4 km od centra Popelná, Nicov)
Náš penzion je umístěn na jihozápadním úpatí Boubína, v jedné z nejpůsobivějších částí Šumavy ve výšce 1000m nad mořem. Místo je svou polohou přímo předurčeno k celoroční pasivní i aktivní rekreaci. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, ledničkou, kompletním sociálním zařízením a balkonem. K dispozici je ohniště.
1243,- za 1 osobu a noc
1243,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Šumava (10) Jižní Čechy (1) Kvilda (2) Stachy (2) Hartmanice (2) Kašperské Hory (2) Nové Hutě (1) Kubova Huť (1)

Informace

Vesnice Nicov se nachází u Plánice, malého města v jižních Čechách a je součástí obce Vimperk. Stálých obyvatel zde žije jen několik málo desítek, ale toto místo je skvělou výchozí pozicí pro mnoho výletů po okolí.

Ač je tato vesnice velmi malá, je každoročně hojně vyhledávána turisty. Blízko ní se totiž nachází známá města Strakonice, Sušice či Prachatice. Je tu také velmi bohatý výskyt památek. Navštívit tak můžete románský kostel sv. Martina nebo pozůstatky Obřího hradu z doby halštatské. Dalším místem, které stojí za výlet, je i přírodní rezervace Amálino údolí, kterým protéká Zlatý potok.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací