Ubytování Nicov - Popelná a okolí

Cena (osoba/noc)
Horský hotel DOBRÁ CHATA

Zadov 312, Stachy
(4,0 km od centra Popelná, Nicov)
Horský hotel DOBRÁ CHATA je ideálním místem pro celoroční dovolenou. Pro děti je k dispozici bohatě vybavená dětská herna a veliká louka s pískovištěm. Pro cyklisty možnost uskladnění kol. Dále hřiště na volejbal, nohejbal nebo fotbálek přímo u hotelu.
Poslední rezervace před 2 dny.
1100,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc


Ubytování U Kornoušků

Zdíkov 303, Zdíkov
(7,2 km od centra Popelná, Nicov)
Apartmán u Kornoušků nabízí ubytování v klidné obci Zdíkov, nedaleko hranic Národního parku Šumava. Objekt je vhodný pro letní i zimní rekreaci. Lyžařský areál Zadov je vzdálen 6 km od obce Zdíkov. V okolí se nachází lyžařské středisko Kvilda a Nové Hutě. Během letní sezóny lze provozovat cyklistiku, turistiku, houbaření nebo si zahrát tenis.
385,- za 1 osobu a noc
616,- za 2 osoby a noc
Penzion Albert

Kubova Huť 47, Kubova Huť
(18,4 km od centra Popelná, Nicov)
Náš penzion je umístěn na jihozápadním úpatí Boubína, v jedné z nejpůsobivějších částí Šumavy ve výšce 1000m nad mořem. Místo je svou polohou přímo předurčeno k celoroční pasivní i aktivní rekreaci. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, ledničkou, kompletním sociálním zařízením a balkonem. K dispozici je ohniště.
770,- za 1 osobu a noc
770,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Šumava (7) Jižní Čechy (1) Stachy (2) Hartmanice (2) Kvilda (1) Nové Hutě (1) Kubova Huť (1) Zdíkov (1)

Informace

Vesnice Nicov se nachází u Plánice, malého města v jižních Čechách a je součástí obce Vimperk. Stálých obyvatel zde žije jen několik málo desítek, ale toto místo je skvělou výchozí pozicí pro mnoho výletů po okolí.

Ač je tato vesnice velmi malá, je každoročně hojně vyhledávána turisty. Blízko ní se totiž nachází známá města Strakonice, Sušice či Prachatice. Je tu také velmi bohatý výskyt památek. Navštívit tak můžete románský kostel sv. Martina nebo pozůstatky Obřího hradu z doby halštatské. Dalším místem, které stojí za výlet, je i přírodní rezervace Amálino údolí, kterým protéká Zlatý potok.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací