Ubytování Netolice a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension a restaurace KA.PR

Pouze poptávka
Tyršova 966, Hluboká nad Vltavou
(17,4 km od centra Netolice)
Tříhvězdičkový Pension KA.PR*** nabízí ubytování v malebném jihočeském městečku Hluboká nad Vltavou, vzdáleném osm kilometrů od města České Budějovice. Přímo v centru města nabízíme komfortní ubytování hotelového typu ve 12 pokojích, s výhledem na zámek nebo na golfové hřiště, vybavených koupelnou se sprchovým koutem (vanou), televizí, telefonem, internetovou přípojkou a trezorem.
1323,- za 1 osobu a noc
1898,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Jižní Čechy (9) Šumava (1) Prachatice (3) Hluboká nad Vltavou (3) Vodňany (1) Břehov (1) Křemže (1) České Budějovice (1)

Informace

V kraji obklopeným rybníky leží jihočeské Netolice. Jsou jedním z nejstarších měst v této oblasti. Od větších a známějších Českých Budějovic se nachází přibližně 25 kilometrů.

Vyzkoušejte si jednu z netolických naučných stezek a poznejte tak bohatou historii města a jeho okolí. Zabalte si s sebou ovoce a deku a vypravte se pěšky. Po cestě najdete mnoho míst, kde si můžete odpočinout, posvačit a přitom se pokochat nádherou okolního prostředí. Pokud dáváte před pěší turistikou přednost rychlosti, nasedněte na kola a užijte si lehký vánek a radost z pohybu. Obvláště krásné jsou zde západy slunce!

V samotných Netolicích můžete navštívit Archeopark Netolice, Muzeum JUDr. Otakara Kudrny nebo si vydechnout a načerpat síly v tiché Netolické oboře. Vynechat byste neměli 2 kilometry vzdálený Zámek Kratochvíle, který je označován za renesanční perlu italského stavitelství v jižních Čechách.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací