Ubytování Mnichovo Hradiště a okolí

Cena (osoba/noc)


U Srubu Sychrov

Červenice 25, Sychrov
(13,1 km od centra Mnichovo Hradiště)
Navštivte naši zahrádku s panoramatickým výhledem, užívejte si příjemné chvíle a objevte krásy Liberecka z jednoho místa. Od nás uvidíte od Bezdězu přes Ještěd, Frýdštejn, Sychrov, Kozákov až po Český ráj a Trosky. Pokud se vám u nás bude líbit, můžete zůstat v našem apartmánu jak dlouho budete chtít. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami.
2702,- za 1 osobu a noc
2702,- za 2 osoby a noc

Informace

Mnichovo Hradiště se nachází velice blízko města Mladá Boleslav a jeho minulost je velmi bohatá, protože bylo před mnoha lety založeno mnichy z řádu cisterciáků. Strávíte-li tu více času, určitě nebudete litovat, protože samotná obec i její blízké okolí má svým návštěvníkům co nabídnout.

Kromě místních architektonických skvostů můžete navštívit krásnou přírodu Českého ráje, pískovcová města ve skalách a slunečné dny si užít u jednoho z mnoha rybníků. Nenechte si ujít zříceninu hradů Zásadka a Valečov, skalní útvary Drábské světničky, starobylou ves Mohelnice nebo oboru Klokočka. Velkým lákadlem pro vás může být i zdejší nádherný zámek, který byl postaven v renesančním slohu, ale přestaven do baroka. Patří rodu Valdštejnů a v jeho interiérech se můžete těšit na rozsáhlou knihovnu, porcelán či empírové divadlo. Zámek obklopuje nádherný park.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací