Ubytování Mnichovo Hradiště a okolí

Cena (osoba/noc)
U Srubu Sychrov

Červenice 25, Sychrov
(13,1 km od centra Mnichovo Hradiště)
Navštivte naši zahrádku s panoramatickým výhledem, užívejte si příjemné chvíle a objevte krásy Liberecka z jednoho místa. Od nás uvidíte od Bezdězu přes Ještěd, Frýdštejn, Sychrov, Kozákov až po Český ráj a Trosky. Pokud se vám u nás bude líbit, můžete zůstat v našem apartmánu jak dlouho budete chtít. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami.
795,- za 1 osobu a noc
1385,- za 2 osoby a nocMísta v okolí

Český ráj (4) Střední Čechy (3) Jizerské hory (2) Mladá Boleslav (3) Dobšín (1) Turnov (1) Osečná (1) Žehrov (1) Sychrov (1)

Informace

Mnichovo Hradiště se nachází velice blízko města Mladá Boleslav a jeho minulost je velmi bohatá, protože bylo před mnoha lety založeno mnichy z řádu cisterciáků. Strávíte-li tu více času, určitě nebudete litovat, protože samotná obec i její blízké okolí má svým návštěvníkům co nabídnout.

Kromě místních architektonických skvostů můžete navštívit krásnou přírodu Českého ráje, pískovcová města ve skalách a slunečné dny si užít u jednoho z mnoha rybníků. Nenechte si ujít zříceninu hradů Zásadka a Valečov, skalní útvary Drábské světničky, starobylou ves Mohelnice nebo oboru Klokočka. Velkým lákadlem pro vás může být i zdejší nádherný zámek, který byl postaven v renesančním slohu, ale přestaven do baroka. Patří rodu Valdštejnů a v jeho interiérech se můžete těšit na rozsáhlou knihovnu, porcelán či empírové divadlo. Zámek obklopuje nádherný park.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací