Ubytování Mirkovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Statek Kloubek

Chabicovice 2, Chabičovice
(2,0 km od centra Mirkovice)
Zajímavou dovolenou můžete prožít na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice. Vesnice, která je vzdálená 4,5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,2 km od naší vsi je golfový areál Svachova Lhotka, kde je 18-ti jamkové golfové hřiště. Je tam také soukromý pivovar Glockner s báječným pivem Glock. Můžete také vyrazit na procházky nebo sbírat houby a borůvky v nádherných jehličnatých lesích, které ves obklopují.
2400,- za 1 osobu a noc
2400,- za 2 osoby a nocPenzion Dora

Domoradická 23, Český Krumlov
(4,2 km od centra Mirkovice)
Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Penzion se nachází na okraji Českého Krumlova směrem na České Budějovice. Od centra města je vzdálen cca 25 minut pěší chůze nebo 5 minut autem. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola.Parkování je možno zdarma před domem.
500,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc
Penzion U Kominíka

Zámek 57, Český Krumlov
(5,4 km od centra Mirkovice)
Penzion U Kominíka se nachází v historickém centru Českého Krumlova při hlavním vstupu do areálu zámku. Dům je pozdně gotického původu, což dokládají zachované sklepy s přetínanými portálky. Penzion je vhodný pro romantický pobyt v srdci Českého Krumlova.Městský poplatek není zahrnut v ceně ubytování a je hrazený na místě
1690,- za 1 osobu a noc
1690,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 34 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Čechy (31) Lipno (1) Český Krumlov (20) České Budějovice (5) Kaplice (3) Křemže (1) Rožmberk nad Vltavou (1) Dubné (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací