Ubytování Mikulov a okolí

Cena (osoba/noc)


Apartmány V Jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
Vítejte v designérsko-vinařských apartmánech v jámě, které se nacházejí v srdci historického mikulova. v jámě jsme otevřeli v červenci 2012 jako apartmánový dům. od té doby nabízíme jedinečný pronájem ve třech designových apartmánech navržených podle nejvyššího standardu kvalitního, moderního a stylového bydlení. každý z apartmánů je designovým originálem, ale všechny tři spojuje jedno – neopakovatelný výhled na mikulov z oken a prostorných teras. ve spojení s vinným sklepem, který je plný moravského bohatství, jsou apartmány v jámě ideálním místem pro odpočinek v kruhu rodiny a blízkých.
2702,- za 1 osobu a noc
2702,- za 2 osoby a noc


Pension Čížek

28. října 2, Mikulov
V rodinném Pensionu Čížek v Mikulově nabízíme ubytování v pěti oddělených a komfortně vybavených apartmánech. Apartmány 1 a 2 se náchazejí v původní budově s kapacitou 2 osoby / apartmán. Apartmány 3, 4 a 5 byly nově vybudovány v dvorní části objektu a otevřeny v roce 2016 - kapacita vždy pro 4 osoby. Soukromí a klid pensionu ocení zejména skupiny přátel nebo rodiny s dětmi. Všechny apartmány jsou nekuřácké.
2216,- za 1 osobu a noc
2216,- za 2 osoby a nocPenzion Pohoda

Valtická 20a, Mikulov
Penzion Pohoda se nachází v klidné oblasti Mikulova. Po domluvě je možnost ochutnávek vín + posezení ve sklípku, půjčení kol s možností jejich úschovy. V okolí je možnost rybolovu cca 5 až 15 km od penzionu. Nedaleko se také nachází tenisové kurty, restaurace s pizzerií a bowlingem (250 m), koupaliště, mnoho cykloturistických tras a historické centrum Mikulova. V okruhu 15 km je možnost navštívit Lednicko-valtický areál, Pálavské vrchy, Novomlýnské nádrže, Dolní Věstonice.
1135,- za 1 osobu a noc
1135,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 86 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (28) Jižní Čechy (14) Lednicko-valtický areál (2) Valtice (11) Lednice (10) Břeclav (8) Dolní Dunajovice (5) Hustopeče (5) Pavlov (3)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací