Ubytování Mikulov a okolí

Cena (osoba/noc)Apartmány V Jámě

Na Jámě 1725/6b, Mikulov
Vítejte v designérsko-vinařských apartmánech v jámě, které se nacházejí v srdci historického mikulova. v jámě jsme otevřeli v červenci 2012 jako apartmánový dům. od té doby nabízíme jedinečný pronájem ve třech designových apartmánech navržených podle nejvyššího standardu kvalitního, moderního a stylového bydlení. každý z apartmánů je designovým originálem, ale všechny tři spojuje jedno – neopakovatelný výhled na mikulov z oken a prostorných teras. ve spojení s vinným sklepem, který je plný moravského bohatství, jsou apartmány v jámě ideálním místem pro odpočinek v kruhu rodiny a blízkých.
2702,- za 1 osobu a noc
2702,- za 2 osoby a noc
Penzion u Dyje

Bulhary č.p.113, Bulhary
(8,9 km od centra Mikulov)
Vítejte na stránkách rodinného penzionu U Dyje v obci Bulhary na Jížní Moravě. Obec Bulhary se nachází na pomezí mezi oblastmi lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava. Penzion se nachází v krásném přírodním prostředí s výhledem na Dyji, která je zasazena do lesního panorámatu. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je umístěn hned vedle cyklistické stezky a v bezprostřední blízkosti řeky Dyje a to je výborná příležitost pro vodní turistiku. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Ubytování v našem penzionu ocení především turisté, cyklisté, rybáři i rodiny s dětmi, kteří preferují přírodu, soukromí a domácí prostředí.
1265,- za 1 osobu a noc
1265,- za 2 osoby a noc


Penzion Primášé

Dolní Věstonice 83, Dolní Věstonice
(9,1 km od centra Mikulov)
Dům Primášé je připraven poskytnout své zázemí 10 hostům v pěti pokojích. V historickém přízemí je degustační místnost s jídelnou, plně vybavená kuchyňka a dva pokoje z nichž jeden je věnován rodinnému příteli horňáckému primáši majstru Martinu Hrbáčovi a v druhém pokoji se přenesete do časů našich dědů a babiček. Pokoje v podkroví prozradí něco o nás, o tom co máme rádi, o našich zájmech. Prosluněný dvůr se zahradou a výhledem na Pálavské vrchy láká k odpočinku či k podvečernímu posezení s přáteli při sklence lahodného vína z domácí vinotéky.
1297,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 45 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (32) Jižní Čechy (4) Lednicko-valtický areál (2) Lednice (1) Valtice (8) Břeclav (6) Lednice (5) Hustopeče (5) Kurdějov (2) Klentnice (2)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací