Ubytování Mikulov a okolí

Cena (osoba/noc)
Služby
Vybíráte z 54 hotelů

U svatého Urbana

Pavlovská 27, Mikulov
U svatého Urbana byl nově vybudován v roce 2003 kousek od centra Mikulova, nabízí 9 pokojů s kapacitou 20 lůžek, stravování je zajištěno v místní restauraci, kde nabízejí široký výběr z jídel nejen typické moravské kuchyně a ve vinném sklepě, nabízené služby jsou: ochutnávky vín, pořádání svateb, hostin, narozenin a firemních akcí, také je zde možná úschova kol a pronájem garáže
676,- za 1 osobu a noc
1892,- za 2 osoby a noc


Penzion Pohoda

Valtická 20a, Mikulov
Penzion Pohoda se nachází v klidné oblasti Mikulova. Po domluvě je možnost ochutnávek vín + posezení ve sklípku, půjčení kol s možností jejich úschovy. V okolí je možnost rybolovu cca 5 až 15 km od penzionu. Nedaleko se také nachází tenisové kurty, restaurace s pizzerií a bowlingem (250 m), koupaliště, mnoho cykloturistických tras a historické centrum Mikulova. V okruhu 15 km je možnost navštívit Lednicko-valtický areál, Pálavské vrchy, Novomlýnské nádrže, Dolní Věstonice.
1135,- za 1 osobu a noc
1135,- za 2 osoby a nocPension Čížek

28. října 2, Mikulov
V rodinném Pensionu Čížek v Mikulově nabízíme ubytování v pěti oddělených a komfortně vybavených apartmánech. Apartmány 1 a 2 se náchazejí v původní budově s kapacitou 2 osoby / apartmán. Apartmány 3, 4 a 5 byly nově vybudovány v dvorní části objektu a otevřeny v roce 2016 - kapacita vždy pro 4 osoby. Soukromí a klid pensionu ocení zejména skupiny přátel nebo rodiny s dětmi. Všechny apartmány jsou nekuřácké.
2216,- za 1 osobu a noc
2216,- za 2 osoby a noc


Penzion Mlýn Sedlec

Sedlec u Mikulova 221, Sedlec
(3,8 km od centra Mikulov)
V nejjižnějším cípu Moravy leží kouzelný kraj lužních lesů, zámků, kolonád, soch a lesních chrámů. Malebná krajina protkaná vinicemi a vinnými sklípky se táhne Lednicko-valtickým areálem a volně navazuje na chráněnou krajinou oblast Pálava. Uprostřed tohoto území se nachází nově zrekonstruované rekreační zařízení s restaurací a ubytováním. Vítejte v srdci vinařské oblasti jižní Moravy...
1487,- za 1 osobu a noc
2028,- za 2 osoby a noc
Balloon Penzion

Horní Věstonice 198, Horní Věstonice
(8,0 km od centra Mikulov)
Užijte si krásy Pálavy na maximum a ubytujte se v rodinném penzionu Balloon, který Vám poskytne vše, co od ubytování očekáváte. Penzion najdete v Horních Věstonicích, na úpatí Pálavských vrchů. Díky tomu máte snadno na dosah vše, co region nabízí, ať už hledáte aktivní, či pasivní způsob odpočinku. Ubytování v Penzionu Balloon na Pálavě Vám navíc poskytne skvělé zázemí. Naplánovat si program přímo v penzionu, nebo na jeho zahradě, je tak snadné pro každého, bez ohledu na věk. Kontaktujte nás a rezervujte si svůj pokoj nyní.
1189,- za 1 osobu a noc
1189,- za 2 osoby a nocPenzion u Bednářů

Přehradní 93, Pavlov
(8,2 km od centra Mikulov)
Náš rodinný penzion u Bednářů se nachází ve stále oblíbenější jihomoravské lokalitě v srdci Pavlova pod zříceninou Děvičky a kousek od vodní nádrže Nové Mlýny. Máme dva samostatné penziony které obsahují dvacet tři pokojů z nichž jeden stojí nad vinným sklepem, kde můžete zajít na dobrou a vyhlášenou kuchyni naší rodiny. Ve druhém penzionu vzdáleném asi sto metrů podáváme snídaně od 7:30 do 9:30 hodin formou bufetu pro oba penziony. V hezký den můžete posnídat na venkovní terase s výhledem na jezero.
1325,- za 1 osobu a noc
1325,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 54 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací