Ubytování Meziměstí a okolí

Cena (osoba/noc)

Dům Hostů Klášter Broumov

Klášterní 225 Broumov, Broumov
(7,6 km od centra Meziměstí)
Dům hostů nabízí unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách přímo v srdci regionu - v národní kulturní památce Klášter Broumov. Dvou a čtyřlůžkové pokoje hostelového typu, dostupné i bezbariérově, jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, umyvadlem a wifi připojením. K dispozici je také turistická noclehárna, studovny, společenská místnost a společná sociální zařízení s výhledem do zahrady.
784,- za 1 osobu a noc
 


Penzion PANORAMA Janovičky

Janovičky 56, Broumov
(8,5 km od centra Meziměstí)
Penzion Panorama se nachází v Javořích horách (660 m n. m.) v osadě Janovičky, cca 1 km od hranic s Polskou republikou. Tato osada byla založena opatem Janem z Chotova, na jehož počest získala i jméno. Dnes jsou Janovičky typickou rekreační osadou, známou především jako turistické a lyžařské středisko, se zárukou čistého a klidného prostředí vhodného k celoroční rekreaci. Z Panoramy je přímý pohled na Broumovskou kotlinu, Broumovské stěny a Krkonoše.
960,- za 1 osobu a noc
 
Penzion Budopartner

Jívka 43, Jívka
(12,0 km od centra Meziměstí)
Penzion se nachází v Budopartner Jívka, 35 km od Karpacz. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou. Některé jednotky mají posezení pro relaxaci po náročném dni. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou. Pro vaše pohodlí, najdete bezplatné toaletní potřeby a vysoušeč vlasů. Penzion Budopartner nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu. K dispozici je společná kuchyňka na majetku. Můžete zapojit do různých aktivit, jako je lyžování a jízda na koni. Penzion nabízí bezplatné používání jízdních kol. Špindlerův Mlýn se nachází 40 km od penzionu Budopartner, zatímco Polanica-Zdrój je 35 km od hotelu.
Poslední rezervace před 23 hodinami.
757,- za 1 osobu a noc
757,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Krkonoše a Podkrkonoší (7) Královéhradecko (2) Broumov (3) Jívka (2) Adršpach (1) Stárkov (1) Trutnov (1) Martínkovice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací