Ubytování Rusava a okolí

Cena (osoba/noc)
Villa Memories

Pouze poptávka
Vylanta 219, Fryšták
(8,3 km od centra Rusava)
Nově otevřená Villa Memories v malebné oblasti Hostýnských vrchů je ideálním místem pro uspořádání uzavřené soukromé akce, firemního team-buildingu nebo ke strávení nezapomenutelné rodinné dovolené. Vychutnat si zde můžete dokonalou relaxaci, nejrůznější sportovní aktivity, nadstandardní servis a atraktivní prostředí. Luxusní vila s vlastním střeženým parkovištěm je obklopená pečlivě udržovanou zahradou a disponuje pěti tématickými designovými pokoji zařízenými v neokoloniálním stylu. Při zařizování vily jsme dbali především na to, aby ze všech pokojů vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa – dodá vám pocit volného prostoru a zároveň nabídne komorní atmosféru. Každý pokoj se proto pojí s jiným příběhem a záleží jen na vás, zda vám bude bližší energie Vlka, Země, Zebry, Leoparda či Džungle… V přízemí vily najdete kuchyň, jídelnu a velký obývací pokoj, který slouží zároveň jako společenská místnost, jež pojme až 16 lidí. Pro hosty, kteří nemají potřebu se vyče
2644,- za 1 osobu a noc
5287,- za 2 osoby a noc


Penzion Alice

Pouze poptávka
Nadhumení 307, Zlín
(12,6 km od centra Rusava)
Penzion ALICE - ubytování ZlínVítejte na stránkách Penzionu ALICE!Chcete se ubytovat ve Zlíně?   Krásné prostředí.Klid a pohoda pro firemní klientelu.Ideální zázemí pro rodiny na výlety po Zlínském kraji. Ubytujte se u nás! Cena od 299,- Kč / noc Léto se blíží a rezervace se začínají plnit. Nečekejte a objednejte si prázdninové pobyty dokud jsou volné termíny.
1024,- za 1 osobu a noc
   • 1 - 15 z 26 hotelů
  • Místa v okolí

    Zlínsko (3) Beskydy (2) Východní Morava (2) Severní Morava a Slezsko (1) Jižní Morava (1) Zlín (10) Vizovice (2) Fryšták (2) Přerov (2) Vsetín (1) Otrokovice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací