Ubytování Rokycany a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Na Statku Mirošov

Ke Čtrnáctce 215, Mirošov
(6,5 km od centra Rokycany)
V našem tříhvězdičkovém hotelu Na Statku se harmonicky prolíná romantika historického hospodářství s komfortem moderního ubytovánía restaurace. Obklopen malebnou krajinou v okolí Mirošova na Rokycansku vítá pravidelné hosty i zbloudilé pocestné. Hostí je vybranou českou kuchyní, delikátními steaky a lahodným moravským vínem, baví živou hudbou a veselou společností a dopřává jim nerušeného spánku v útulných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zní to jako pohádka? Objednejte si u nás nocleh nebo zajděte na večeři a uvěříte.
827,- za 1 osobu a noc
1241,- za 2 osoby a noc


angelo by Vienna House Pilsen

U Prazdroje 6, Plzeň
(14,9 km od centra Rokycany)
Z hotelu angelo Pilsen by Vienna House lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.
3877,- za 1 osobu a noc
4264,- za 2 osoby a nocCongress Center PARKHOTEL Plzeň

U Borského parku 31, Plzeň
(16,1 km od centra Rokycany)
Hotel Congress Center PARKHOTEL Plzeň**** nabízí příjemné ubytování s komplexními službami. Vhodné pro pořádání větších akcí. Hotel nabízí Wi-fi připojení, snídaně, fitness, garážované parkování a v letních měsících bazén zdarma v ceně ubytování.
Ubytování s venkovním bazénem
Poslední rezervace před 2 hodinami.
2174,- za 1 osobu a noc
2634,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (14) Plzeň (13) Mirošov (1)

Informace

Rokycany, okresní město v západních Čechách, jsou místem s vynikajícím spojením po železnici i dálnici. Nachází se nedaleko Plzně a mohou Vám posloužit jako výchozí bod pro toulky po okolí.

Jedním z míst, která byste rozhodně měli navštívit, je královské město Mýto u Rokycan, vzdálené od Rokycan pouhých 11 kilometrů. Ve volných chvílích můžete prozkoumávat místní lesy nebo zajet do nedalekého Zbirohu na zdejší zámek. Nejen okolí, ale i samotné město má však co nabídnout. Najdete tu mnoho unikátních domů, kostelů a kapliček. Projít se můžete také kolem zbytků opevnění z konce 13. století. Ve městě, které za 2. světové válce leželo na tzv. demarkační linii, se nachází památník a Vojenské muzeum.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací