Ubytování Rokycany a okolí

Cena (osoba/noc)

angelo by Vienna House Pilsen

U Prazdroje 6, Plzeň
(14,9 km od centra Rokycany)
Z hotelu angelo Pilsen by Vienna House lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.
5001,- za 1 osobu a noc
5602,- za 2 osoby a noc
 • 1 - 15 z 20 hotelů
 • Místa v okolí

  Plzeňsko a Český les (20) Plzeň (19) Zruč (1)

  Informace

  Rokycany, okresní město v západních Čechách, jsou místem s vynikajícím spojením po železnici i dálnici. Nachází se nedaleko Plzně a mohou Vám posloužit jako výchozí bod pro toulky po okolí.

  Jedním z míst, která byste rozhodně měli navštívit, je královské město Mýto u Rokycan, vzdálené od Rokycan pouhých 11 kilometrů. Ve volných chvílích můžete prozkoumávat místní lesy nebo zajet do nedalekého Zbirohu na zdejší zámek. Nejen okolí, ale i samotné město má však co nabídnout. Najdete tu mnoho unikátních domů, kostelů a kapliček. Projít se můžete také kolem zbytků opevnění z konce 13. století. Ve městě, které za 2. světové válce leželo na tzv. demarkační linii, se nachází památník a Vojenské muzeum.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací