Ubytování Rokycany a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Na Statku Mirošov

Ke Čtrnáctce 215, Mirošov
(6,5 km od centra Rokycany)
V našem tříhvězdičkovém hotelu Na Statku se harmonicky prolíná romantika historického hospodářství s komfortem moderního ubytovánía restaurace. Obklopen malebnou krajinou v okolí Mirošova na Rokycansku vítá pravidelné hosty i zbloudilé pocestné. Hostí je vybranou českou kuchyní, delikátními steaky a lahodným moravským vínem, baví živou hudbou a veselou společností a dopřává jim nerušeného spánku v útulných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Zní to jako pohádka? Objednejte si u nás nocleh nebo zajděte na večeři a uvěříte.
1297,- za 1 osobu a noc
 Farma Moulisových

Milínov 23, Nezvěstice
(10,6 km od centra Rokycany)
abízíme ubytování na ekologické farmě v penzionu rodinného charakteru, ve kterém si můžete vybrat ze tří apartmánů s celkovou kapacitou 23 lůžek. Apartmán Josef, František a Jaroslav jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem s dřevěnou podlahou a v mezonetovém apartmánu Josef jsou umístěna kachlová kamna s pecí. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Samozřejmostí je televize a v celém penzionu možnost bezplatného připojení k internetu. Pro informaci o ceně ubytování a obsazenosti si můžete nezávazně vyplnit rezervační formulář. Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby, lze u nás nově platit platební kartou.
3505,- za 1 osobu a noc
3505,- za 2 osoby a noc
Penzion Farma Dvorec

Radnice 625, Radnice
(14,8 km od centra Rokycany)
Vítejte v novém rodinném penzionu Farma Dvorec. Penzion se nachází v malebném a klidném prostředí v Plzeňském kraji, 4 kilometry severozápadním směrem od města Radnice na Rokycansku. Pokud hledáte ubytování v Plzeňském kraji, dojeďte až k nám a uvidíte, že nebudete litovat! Náš penzion je obklopen krásnou přírodou obohacenou mnohými cennými památkami a nabízí tak kulturní i sportovní vyžití po celý rok. Ubytování v penzionu poskytujeme v 1 až 4 lůžkových útulných plně vybavených pokojích, s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je vám společenská místnost s barem a hospůdka s dataprojektorem. V teplém období lze využít venkovní zastřešené posezení s možností grilování a uzení a venkovní relaxační posezení. Farma Dvorec se zabývá chovem mnoha druhů domácích zvířat i lesní zvěře a má i vlastní chovný rybník.
919,- za 1 osobu a noc
 

angelo by Vienna House Pilsen

U Prazdroje 6, Plzeň
(14,9 km od centra Rokycany)
Z hotelu angelo Pilsen by Vienna House lze do historického centra Plzně lehce dojít pěšky. Světově známý pivovar Pilsner Urquell se nachází přímo naproti a můžete si udělat procházku historickým centrem. Design, výrazné barvy a příjemné pokoje společně s prostory pro konání akcí a wellness zařízení propůjčují hotelu přívětivou atmosféru.
2163,- za 1 osobu a noc
 
 • 1 - 15 z 29 hotelů
 • Místa v okolí

  Plzeňsko a Český les (17) Plzeň (24) Spálené Poříčí (1) Nezvěstice (1) Mirošov (1) Radnice (1) Bílá Hora (1)

  Informace

  Rokycany, okresní město v západních Čechách, jsou místem s vynikajícím spojením po železnici i dálnici. Nachází se nedaleko Plzně a mohou Vám posloužit jako výchozí bod pro toulky po okolí.

  Jedním z míst, která byste rozhodně měli navštívit, je královské město Mýto u Rokycan, vzdálené od Rokycan pouhých 11 kilometrů. Ve volných chvílích můžete prozkoumávat místní lesy nebo zajet do nedalekého Zbirohu na zdejší zámek. Nejen okolí, ale i samotné město má však co nabídnout. Najdete tu mnoho unikátních domů, kostelů a kapliček. Projít se můžete také kolem zbytků opevnění z konce 13. století. Ve městě, které za 2. světové válce leželo na tzv. demarkační linii, se nachází památník a Vojenské muzeum.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací