Ubytování Písek a okolí

Cena (osoba/noc)


































Pivovarský dvůr Zvíkov

Zvíkovské Podhradí 92, Zvíkovské Podhradí
(14,5 km od centra Písek)
Všech dvacet pět pokojů představuje příjemné ubytování se vším potřebným. Nejsme luxusní hotel, jsme především pivovar a naším sloganem je NOC V PIVOVARU, pod kterým nabízíme hlavně spoustu zážitků a setkání s duchem pivovaru. Některé pokoje lze propojit do dvojic i čtveřic a vytvářet tak zcela jednoduše vícepokojové apartmány. Do většiny pokojů jsme schopni zajistit přistýlku.
2162,- za 1 osobu a noc
2162,- za 2 osoby a noc



Pivovarský dvůr Lipan

Dražíč 50, Týn nad Vltavou
(16,2 km od centra Písek)
Pivovarský dvůr Lipan se nachází v obci Dražíč, nedaleko Týna nad Vltavou a Bechyně v jižních Čechách. Byl vybudován v areálu bývalého lihovaru roku 1997. Při jeho založení vznikla o rok déle i pěstitelská pálenice. V areálu nechybí ani restaurace, salonek s měděnou varnou a penzion. V pivovaru vaříme celkem čtyři druhy piv. Hlavně je to světlý a tmavý ležák Lipan, dalším druhem našeho piva je světlé výčepní pivo a polotmavý speciál. Během naší, již 15 let trvající existence, jsme získali celkem 24 ocenění za naše piva. Vaříme nefiltrované pivo z tuzemských surovin, při jehož výrobě používáme čtyři druhy sladu, vybrané odrůdy českého chmele a vodu z vlastní studny. To vše nám zaručuje spolu s výrobním postupem příjemnou plnost a hořkost našeho piva.
865,- za 1 osobu a noc
865,- za 2 osoby a noc








Místa v okolí

Jižní Čechy (8) Šumava (1) Zvíkovské Podhradí (2) Drhovle (1) Sedlice (1) Putím (1) Týn nad Vltavou (1) Strakonice (1)

Informace

Královské město Písek má, stejně jako řada dalších českých měst, opravdu bohatou historii. V tomto případě se začala psát již ve 13. století, kdy bylo město založeno. Písek je situován v historickém Prácheňském kraji a je obklopen hustými lesy.

Kromě pamětihodností jako jsou Kamenný most – nejstarší dochovaný most v Česku nebo písecký hrad – v němž sídlí také Práchenské muzeum, se během celého roku můžete účastnit mnoha akcí různého charakteru. Krom výstav a divadelních představení to v Písku již tradičně jsou: Jarní slavnosti, pohádkové Cipískoviště, slavnost „Dotkni se Písku“, Svatomartinské slavnosti a další. Během Vašeho pobytu mějte oči otevřené a obdivujte také celý prostor historického středu města, který je považován za městskou památkovou zónu.

Také písecké okolí má co nabídnout. Navštívit doporučujeme Písecké hory, kde lze prostřednictvím naučné stezky narazit třeba na mufloní oboru. Dále se můžete zastavit ve vesnici Drhovle s barokně-renesančním zámkem (v němž se v současnosti nachází domov důchodců). Ukázku selského baroka uvidíte ve vesnici s názvem Krašovice a vyšplhat se můžete také na Čížovskou horu, odkud lze pozorovat celé Písecko. Nakonec zavítejte do Vráže u Písku, jediného lázeňského místa v oblasti.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací