Ubytování Pelhřimov a okolí

Cena (osoba/noc)


Motel Velký Rybník

Velký Rybník, Velký Rybník
(8,8 km od centra Pelhřimov)
Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení při návštěvě Motelu Velký Rybník. Bezprostřednímu okolí motelu dominují dva upravené rybníky dotvářeny rozsáhlou zahradní úpravou, spolu s pečlivě udržovaným trávníkem, velkým množstvím květin a keříků tvoří naprosto dokonalé prostředí nejen při odpočinku na cestách.
865,- za 1 osobu a noc
865,- za 2 osoby a noc


Penzion Fann

Zahradní 710, Humpolec
(15,3 km od centra Pelhřimov)
Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí Penzion Fann Humpolec. Náš penzion se nachází nedaleko sjezdu z dálnice D1, exit 90 Humpolec, v lokalitě vhodné pro rodinné výlety. Sportovci ocení cyklostezky, tenisové kurty nebo bazén v blízkém okolí penzionu, příznivce historie bude zajímat zřícenina hradu Orlík, kostel sv. Mikuláše nebo Želivský klášter. Samozřejmostí je nabídka snídaní, obědů, večeří i rychlého občerstvení mezi 8 až 22 hodinou s možností příjemného posezení na venkovní terase.
1135,- za 1 osobu a noc
1135,- za 2 osoby a noc


Apartmán Janoušek

Masarykova 624, Humpolec
(15,5 km od centra Pelhřimov)
Apartmán Janoušek se nachází v centru města Humpolec, nedaleko sjezdu z dálnice D-1, na 90. km. Díky své výhodné poloze a skvělé dopravní dostupnosti je ideálním místem pro poznávání krásné Českomoravské vysočiny. Apartmány Janoušek se nachází 46 km od Kutné Hory a 23 km od Jihlavy. Nabízí neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Objekt leží na hlavní Masarykově ulici, těsně u centra města Humpolec. Apartmán nabízí 1 - 3 lůžkové ubytování s možností přistýlky. Je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, bezdrátovým internetem. Apartmán má ložnici, kuchyň s veškerým vybavením na vaření a pokoj. Koupelna je vybavena vanou a sprchou. Parkovat je možno v garáži nebo na dvoře objektu. Hosté přichází do apartmánu vlastním vchodem.
1189,- za 1 osobu a noc
1189,- za 2 osoby a nocHotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(17,8 km od centra Pelhřimov)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
1432,- za 1 osobu a noc
1432,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Vysočina (4) Humpolec (3) Kamenice nad Lipou (2) Batelov (1) Velký Rybník (1)

Informace

Město Pelhřimov najdete na Vysočině, velmi blízko Jihlavy, v údolí říčky Bělé. Je součástí Českomoravské vrchoviny a žije tu asi 16 tisíc obyvatel.

V Pelhřimově najdete mnoho historických budov, které stojí za vaši návštěvu, ale ani milovníci výletů do přírody nepřijdou zkrátka. Nenechte si ujít Muzeum Vysočiny, které sídlí v Zámku pánů z Říčan, Kostel sv. Víta a Kostel sv. Kříže. Dominantou historického jádra je Děkanský kostel sv. Bartoloměje postavený v gotickém slohu. Velkou každoroční atrakcí je zde Festival rekordů a kuriozit, který souvisí i se stejnojmenným muzeem.

Jedním z cílů vašeho výletu by se měl stát i nedaleký vrch Křemešník s rozhlednou a významnou historií. Pokud se sem vydáte s dětmi, určitě je vezměte do Muzea strašidel a jestliže máte rádi pěší výlety či cykloturistiku, kolem Pelhřimova se nachází hned několik značených tras a cyklostezek. Nebudete se tu nudit ani v zimě, protože v okolí města se nachází hned několik skiareálů.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací