Ubytování Pelhřimov a okolí

Cena (osoba/noc)

Hotel Berger

Palackeho 73, Kamenice nad Lipou
(17,8 km od centra Pelhřimov)
Hotel Berger nabízí svým hostům ubytování v jedenácti prostorných pokojích o celkové kapacitě 23 lůžek. Všechny jsou podlahově vytápěny s vlastní koupelnou Vybaveny jsou sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokojů dále patří televize s plochou obrazovkou, satelitní přijímač, pracovní stůl s podložkou pod laptop, minibar, pokojový telefon a fén. V celém hotelu je Wifi připojení zdarma.
Oblíbené
1399,- za 1 osobu a noc
1399,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Vysočina (4) Jižní Čechy (1) Počátky (2) Batelov (1) Kamenice nad Lipou (1) Žirovnice (1)

Informace

Město Pelhřimov najdete na Vysočině, velmi blízko Jihlavy, v údolí říčky Bělé. Je součástí Českomoravské vrchoviny a žije tu asi 16 tisíc obyvatel.

V Pelhřimově najdete mnoho historických budov, které stojí za vaši návštěvu, ale ani milovníci výletů do přírody nepřijdou zkrátka. Nenechte si ujít Muzeum Vysočiny, které sídlí v Zámku pánů z Říčan, Kostel sv. Víta a Kostel sv. Kříže. Dominantou historického jádra je Děkanský kostel sv. Bartoloměje postavený v gotickém slohu. Velkou každoroční atrakcí je zde Festival rekordů a kuriozit, který souvisí i se stejnojmenným muzeem.

Jedním z cílů vašeho výletu by se měl stát i nedaleký vrch Křemešník s rozhlednou a významnou historií. Pokud se sem vydáte s dětmi, určitě je vezměte do Muzea strašidel a jestliže máte rádi pěší výlety či cykloturistiku, kolem Pelhřimova se nachází hned několik značených tras a cyklostezek. Nebudete se tu nudit ani v zimě, protože v okolí města se nachází hned několik skiareálů.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací