Ubytování Opava a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Katharein

Ratiborska 1580/37, Opava
Hotel je pojmenován podle původně německého názvu opavské části Kateřinky, která sousedí s centrem města. V jeho bezprostřední blízkosti, poblíž historického jádra, najdete na břehu řeky Opavy také náš hotel. Klidná lokalita je příslibem nerušeného průběhu všech firemních školení, obchodních schůzek, nejrůznějších oslav a večírků, teambuildingových i relaxačních pobytů
2000,- za 1 osobu a noc
2000,- za 2 osoby a noc
Penzion Na Kurtech

Karlovecká 1b, Opava
Nabízíme Vám celoroční ubytování v našem penzionu, který se nachází v půvabném historickém městě s bohatou historií, četnými architektonickými památkami a kulturou. Penzion „Na kurtech“ naleznete v příjemném prostředí městských sadů, které vybízí k procházkám a relaxaci. Penzion je součástí Tenisového centra, ve kterém si můžete zahrát tenis, badminton, golf na golfovém simulátoru s 50 tenisovými hřišti. Součástí penzionu je restaurace, ve které můžete využít nabídky celodenního stravování.
892,- za 1 osobu a noc
 Apartmány Kramer

Ostrožná 32, Opava
Jak by se Vám líbilo bydlet v samém centru města Opavy? Přímo na pěší zóně v nově nadčasově zrekonstruovaných Apartmánech Kramer. Pro ty, kteří jsou v Opavě pracovně, v pěší vzdálenosti od všech městských institucí, škol a bank, pro turisty přímo mezi památkami Opavy, pro všechny jen 50 metrů od Dvořákových sadů. V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich velikosti, vybavení a soukromí. Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou. V roce 2014 nově zbudovaný výtah a soukromé parkoviště, hlídané kamerovým systémem, zvýšilo komfort ubytování pro všechny hosty. Pokud hledáte ubytování v Opavě pracovně, či jako turisté, věříme, že Apartmány Kramer budou vždy správnou volbou.
1702,- za 1 osobu a noc
 

Old House

Gudrichova 93, Hradec nad Moravici
(7,9 km od centra Opava)
V okouzlujícím městě Hradec nad Moravicí se nachází zrekonstruovaný dům Old House nabízející komfortní ubytování v samém centru města. Dům z roku 1905 byl citlivě a plně zrekonstruován v novorenesančním slohu v období září až prosinec 2012 a první hosty uvítal 2. února 2013. Díky své poloze si na své přijdou především milovníci pěší a cykloturistiky. V letním období je Hradec pořadatelem mnoha kulturních a sportovních akcí – divadlo, koncerty, sjíždění řeky Moravice, městské slavnosti. Jen pár kroků od ubytování se nachází historický zámek, restaurace, obchod, kino, městské koupaliště, a sportoviště. Dominantou města je Bílý a Červený zámek s přilehlým zámeckým parkem v anglickém stylu. Ten je častým dějištěm svateb, a proto Old House nabízí ubytování novomanželům v luxusním podkrovním pokoji.
1351,- za 1 osobu a noc
 Místa v okolí

Severní Morava a Slezsko (7) Kravaře (2) Krnov (1) Bělá (1) Háj ve Slezsku (1) Hradec nad Moravici (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací