Ubytování Mnichovo Hradiště a okolí

Cena (osoba/noc)Hotel Malý Pivovar

Rezervace online
Klášter Hradiště nad Jizerou 22, Klášter Hradiště nad Jizerou
(1,8 km od centra Mnichovo Hradiště)
Hotel Malý Pivovar se nachází v historickém komplexu z 12. století, který leží v obci Klášter Hradiště nad Jizerou jen 3 km od dálnice Praha  - Liberec. Díky této své jedinečné poloze, nejmodernějšímu technickému vybavení a ochotnému a profesionálnímu…
2760,- za 1 osobu a noc
2990,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 57 hotelů
  • Informace

    Mnichovo Hradiště se nachází velice blízko města Mladá Boleslav a jeho minulost je velmi bohatá, protože bylo před mnoha lety založeno mnichy z řádu cisterciáků. Strávíte-li tu více času, určitě nebudete litovat, protože samotná obec i její blízké okolí má svým návštěvníkům co nabídnout.

    Kromě místních architektonických skvostů můžete navštívit krásnou přírodu Českého ráje, pískovcová města ve skalách a slunečné dny si užít u jednoho z mnoha rybníků. Nenechte si ujít zříceninu hradů Zásadka a Valečov, skalní útvary Drábské světničky, starobylou ves Mohelnice nebo oboru Klokočka. Velkým lákadlem pro vás může být i zdejší nádherný zámek, který byl postaven v renesančním slohu, ale přestaven do baroka. Patří rodu Valdštejnů a v jeho interiérech se můžete těšit na rozsáhlou knihovnu, porcelán či empírové divadlo. Zámek obklopuje nádherný park.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací