Ubytování Kuřim a okolí

Cena (osoba/noc)
Linden Restaurant and Pension

Mácova 5, Brno
(4,5 km od centra Kuřim)
PENSION LINDEN disponuje celkem 7x dvoulůžkovými a 2x třílůžkovými pokoji, které jsou vybaveny dle tříhvězdičkového standardu. Celková ubytovací kapacita pensionu je tedy 20 lůžek, samozřejmě je možnost i přistýlky. Naše pokoje jsou vybaveny TV, sprchovými kouty a samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou koncipovány v moderním stylu a nechybí ani možnost bezdrátového připojení Wi-Fi k internetu přímo na pokoji.
777,- za 1 osobu a noc
1424,- za 2 osoby a noc
Penzion Na Kytnerce

Kytnerova 6/1, Brno
(7,0 km od centra Kuřim)
Penzion Na Kytnerce*** nabízí 5 pokojů včetně apartmánu pro 4 osoby, všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny komfortními matracemim, hotel se nachází 10 minut od centra Brna v klidné části Medlánky, samozřejmostí je pořádání soukromých a firemních akcí, letní zahrádka a parkoviště, velký důraz je kladen i na restauraci a prezentaci nabízených jídel
1505,- za 1 osobu a noc
1847,- za 2 osoby a nocRestaurant & Design Hotel Noem Arch

Cimburkova 9, Brno
(10,4 km od centra Kuřim)
Všechny pokoje jsou navrženy do stylu lodních kajut (posádková, důstojnická, kapitánská kajuta). Využít můžete tamní restauraci, Cocktail Bar & Podpalubí s výběrem rozmanitých druhů vín z celého světa, konferenční sály, USSPA Wellness se saunou, vířivkou a masážemi nebo posezení na letní terase.
2950,- za 1 osobu a noc
3500,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 43 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (25) Brno (10) Střední Morava a Jeseníky (5) Vysočina (1) Střední Čechy (1) Brno (30) Blansko (4) Býkovice (2) Brno - Kohoutovice (1) Kotvrdovice (1) Zastávka (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací