Ubytování Kroměříž a okolí

Cena (osoba/noc)Bezměrovský dvůr Kroměříž

Bezměrov 36/103, Kroměříž
Hotel Bezměrovský dvůr poskytuje stravování a ubytování. Hotel a restaurace se nachází v obci Bezměrov pouhých 5 km od historického města Kroměříž, 2,5 km od města Kojetína na silničním tahu Brno – Kroměříž. Svou výhodnou polohou, úrovní služeb, příjemným a tichým prostředím se stává přitažlivým pro návštěvníky toužící po klidu a domácí vesnické atmosféře.
919,- za 1 osobu a noc
919,- za 2 osoby a noc
Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice

Zlobice 45, Zlobice
(6,4 km od centra Kroměříž)
Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
875,- za 1 osobu a noc
875,- za 2 osoby a nocPenzion Morava

Moravní 958, Otrokovice
(12,1 km od centra Kroměříž)
Penzion MORAVA se nachází v centru města Znojma. Jedná se o menší historicky laděné město obklopené nádhernou přírodou zejména v podobě území chráněné krajinné oblasti ‘Gránice’. Velmi vhodné pro relaxační cyklostiku, cykloturistiku, nebo také vinařskou cykloturistiku. Protože město je význačné především také na hojnost, rozmanitost a kvalitu vinic, potažmo vína. Naleznete zde nespočet vinařů nabízejícich nejrozmanitějších přívlastků vín. Penzion nabízí především celoroční ubytování a vyzdvihuje se nad ostatní zařízení tohoto typu především nízkou cenou!
1244,- za 1 osobu a noc
 

Penzion Baltaci - Starý zámek

Masarykovo náměstí 212, Napajedla
(15,6 km od centra Kroměříž)
Baltaci Original restaurant v Napajedlích je díky svému stylovému interiéru a tradiční české kuchyni vyhledávaným místem pro obědy uprostřed týdne i večerní posezení s přáteli či rodinou. Restaurace má kapacitu až 250 míst, k dispozici je také velký salonek pro 70 osob ke kterému náleží i velká zahrádka s možností uzavření při pořádání soukromých i firemních akcí. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje a v letních měsících posezení na zahrádce před restaurací s výhledem na radnici i celé náměstí. Součástí restaurace je zřízen i útulný dětský koutek, díky kterému si i rodiny s dětmi mohou užít v klidu kvalitní kuchyni naší restaurace. Denně nabízíme až deset obědových menu včetně bezlepkového jídla. Pro zájemce o ubytování je k dispozici tříhvězdičkový penzion Baltaci Starý zámek nabízející dvou a tří lůžkové komfortně zařízené pokoje s posezením. Zajištěna je také uschovna kol a parkoviště pro auta.
1000,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací