Ubytování Kladno a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Orion

Na Vyhlídce 251, Slaný
(9,3 km od centra Kladno)
Vítáme Vás na naších stránkách a nabízíme Vám kvalitní služby za přátelské ceny. Neváhejte a přijedte k nám! Připravili jsme pro Vás ubytování v malém rodinném kempu či prostorném pensionu se třemi pokoji a sociálním zařizením. Orientujeme se především na cykloturisty, ale naše služby mohou využít i ostatní turisté. Královské město Slaný je ideálním místem nejen pro aktivní odpočinek, ale vzhledem ke své poloze i vhodnou základnou pro poznávání krás Prahy.
892,- za 1 osobu a noc
 Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(12,2 km od centra Kladno)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1892,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Místa v okolí

    Střední Čechy (14) Hlavní město Praha (7) Praha-západ (1) Praha (5) Beroun (4) Slaný (3) Praha 5 - Košíře (1) Třebíz (1) Tuchoměřice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací