Ubytování Kladno a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Orion

Na Vyhlídce 251, Slaný
(9,3 km od centra Kladno)
Vítáme Vás na naších stránkách a nabízíme Vám kvalitní služby za přátelské ceny. Neváhejte a přijedte k nám! Připravili jsme pro Vás ubytování v malém rodinném kempu či prostorném pensionu se třemi pokoji a sociálním zařizením. Orientujeme se především na cykloturisty, ale naše služby mohou využít i ostatní turisté. Královské město Slaný je ideálním místem nejen pro aktivní odpočinek, ale vzhledem ke své poloze i vhodnou základnou pro poznávání krás Prahy.
905,- za 1 osobu a noc
905,- za 2 osoby a noc

Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(19,4 km od centra Kladno)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
582,- za 1 osobu a noc
834,- za 2 osoby a nocPension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(19,4 km od centra Kladno)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Střední Čechy (11) Hlavní město Praha (3) Beroun (4) Slaný (3) Praha (2) Praha 5 - Košíře (1) Tuchlovice (1) Třebíz (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací