Ubytování Kladno a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Kladno

Ve Strnadovně 902, Kladno
Penzion KLADNO o celkové kapacitě 7 lůžek se nachází v příjemném a klidném prostředí blízko lesa a kladenského sportovního areálu, který je výchozím bodem pro cyklostezky. Součástí sportovního areálu jsou též tenisové kurty, venkovní koupaliště i krytý bazén s aquaparkem, hřiště, velký trampolínový park (10 různých trampolín), inline dráha a další možnosti pro sportovní vyžití dětí i dospělých. Ve městě je velké kulturně-zábavní a nákupní centrum Oaza a ještě větší je rozestavěné a bude brzy dokončeno.
865,- za 1 osobu a noc
 

Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(6,2 km od centra Kladno)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
1729,- za 1 osobu a noc
1729,- za 2 osoby a nocPenzion Orion

Na Vyhlídce 251, Slaný
(9,3 km od centra Kladno)
Vítáme Vás na naších stránkách a nabízíme Vám kvalitní služby za přátelské ceny. Neváhejte a přijedte k nám! Připravili jsme pro Vás ubytování v malém rodinném kempu či prostorném pensionu se třemi pokoji a sociálním zařizením. Orientujeme se především na cykloturisty, ale naše služby mohou využít i ostatní turisté. Královské město Slaný je ideálním místem nejen pro aktivní odpočinek, ale vzhledem ke své poloze i vhodnou základnou pro poznávání krás Prahy.
892,- za 1 osobu a noc
 Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(12,2 km od centra Kladno)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1892,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 30 hotelů
  • Místa v okolí

    Střední Čechy (18) Hlavní město Praha (9) Praha-západ (1) Praha (8) Beroun (5) Slaný (3) Praha 5 - Košíře (1) Třebíz (1) Tuchoměřice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací