Ubytování Jičín a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Jicin

Ruská 200, Jičín
Penzion Jičín*** nabízí kvalitní a levné ubytování nedaleko, 5 minut pěšky od historického centra města Jičína. Pohádkové město Jičín, známé postavou Rumcajse a Valdštejna je vstupní branou do Českého ráje a Prachovských skal. Díky této skvělé poloze je ubytování v Jičíně ideálním výchozím místem pro strávení vaší dovolené. Penzion Jičín*** nabízí prostorné, čisté, světlé pokoje a bohatou snídani podávanou v hlavní budově Hotelu Jičín.
1162,- za 1 osobu a noc
1162,- za 2 osoby a noc


Penzion Na Rynečku

Náměstí Svobody 19, Jičín
Penzion Na Rynečku se nachází v historickém centru města Jičín v těsné blízkosti kostela Svatého Ignáce. Nachází se v klidné zóně, kterou obklopuje překrásné okolí. Jeho poloha je ideální zejména pro vyznavače turistiky, cyklistiky, výletů, sportu v přírodě a v neposlední řadě pro rodiny s dětmi. Pod penzionem se nachází restaurace, která jistě uspokojí všechny zájemce o moderní mezinárodní i českou gastronomii.
1486,- za 1 osobu a noc
1486,- za 2 osoby a nocHostinec U Rybníka

1.Máje 62, Vysoké Veselí
(12,5 km od centra Jičín)
Náš hostinec nabízí široký výběr nápojů a pokrmů české kuchyně připravených z kvalitních surovin, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí. Během letních měsíců je možné využít otevřenou venkovní terasu. V hostinci lze uspořádat společenské i firemní akce a večírky. Pro návštěvníky, kteří mají zájem o pobyt ve Vysokém Veselí, máme připraveno kvalitní ubytování v prostorách našeho hostince nebo v bungalovech.
1783,- za 1 osobu a noc
 Penzion Recall

Troskovice 64, Troskovice
(12,6 km od centra Jičín)
Nabízíme výjimečné ubytování ve zcela novém penzionu s pěti stylově zařízenými pokoji a celkovou kapacitou 18 lůžek s vlastními moderními koupelnami a společnou místností s plně vybavenou luxusní kuchyní a jídelním koutem. Pro hosty penzionu je plně k dispozici stylově zařízená hlavní místnost s jídelními stoly a moderní kuchyňskou linkou vybavenou nádobím, indukčním sporákem a elektrickou troubou a americkou lednicí. Atmosféru umocňují kachlová kamna, pohovka s konferenčním stolkem pro příjemné posezení. K dispozici jsou vám společenské hry a malá knihovna.
1492,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 27 hotelů
  • Informace

    Pohádkové město Jičín se nachází v Královéhradeckém kraji. Rozkládá se na řece Cidlině, v Jičínské pahorkatině. Město bylo proslaveno pohádkou od Václava Čtvrtka o loupežníkovi Rumcajsovi.

    Jistě znáte pohádku o šveci Rumcajsovi, který byl z města vyhnán do lesa Řáholce. Rádi byste si pohádku oživili? V Jičíně je každý rok pořádán festival Jičín – město pohádky, kde na Vás čekají kromě Rumcajse i další pohádkové bytosti. Chcete-li se zaměřit spíše na památky, vyhledejte chrám sv. Jakuba Většího, Valdickou bránu, kostel sv. Ignáce, Jičínský zámek či synagogu. Projít se tu můžete po naučných stezkách, pro cyklisty jsou tu připravené cyklostezky, v horkých letních měsících se můžete vykoupat v rybníku nebo pro své děti zajistit projížďku na koních.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací