Ubytování Jičín a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Na Rynečku

Náměstí Svobody 19, Jičín
Penzion Na Rynečku se nachází v historickém centru města Jičín v těsné blízkosti kostela Svatého Ignáce. Nachází se v klidné zóně, kterou obklopuje překrásné okolí. Jeho poloha je ideální zejména pro vyznavače turistiky, cyklistiky, výletů, sportu v přírodě a v neposlední řadě pro rodiny s dětmi. Pod penzionem se nachází restaurace, která jistě uspokojí všechny zájemce o moderní mezinárodní i českou gastronomii.
1410,- za 1 osobu a noc
1410,- za 2 osoby a noc


Informace

Pohádkové město Jičín se nachází v Královéhradeckém kraji. Rozkládá se na řece Cidlině, v Jičínské pahorkatině. Město bylo proslaveno pohádkou od Václava Čtvrtka o loupežníkovi Rumcajsovi.

Jistě znáte pohádku o šveci Rumcajsovi, který byl z města vyhnán do lesa Řáholce. Rádi byste si pohádku oživili? V Jičíně je každý rok pořádán festival Jičín – město pohádky, kde na Vás čekají kromě Rumcajse i další pohádkové bytosti. Chcete-li se zaměřit spíše na památky, vyhledejte chrám sv. Jakuba Většího, Valdickou bránu, kostel sv. Ignáce, Jičínský zámek či synagogu. Projít se tu můžete po naučných stezkách, pro cyklisty jsou tu připravené cyklostezky, v horkých letních měsících se můžete vykoupat v rybníku nebo pro své děti zajistit projížďku na koních.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací