Ubytování Hradec Králové a okolí

Cena (osoba/noc)

Hnízdo Snů

Úzká 208, Hradec Králové
Hnízdo snů je projektem tří snílků, kteří chtějí, abyste se v našem Hnízdě cítili útulně a v naší restauraci Vám chutnalo. Máme pro Vás připravenou dlouhou řadu programů od přednášek, přes hudební či kulturní vystoupení, a to i pro děti a rodiče. Jsme připraveni i na Vaše akce, oslavy a mejdany i mimo otevírací dobu. Proto neváhejte kontaktovat nás, máte-li jakékoliv přání nebo představu. Vaše sny jsou dozajista barvité a pestré a vymyslíte neuvěřitelné věci. Společně je pak můžeme i zrealizovat.
2465,- za 1 osobu a noc
2655,- za 2 osoby a noc
 • 1 - 15 z 18 hotelů
 • Informace

  Hlavním turistickým centrem Královéhradeckého kraje je stejnojmenné statutární město. Hradec Králové leží na soutoku řek Labe a Orlice a počet jeho obyvatel se pohybuje kolem 95 tisíc. Město se pyšní řadou dominant, jako je Bílá věž či řada několik gotických, renesančních a barokních staveb. Pokud se chystáte na dovolenou s děti, můžete si po prohlídce památek udělat výlet do aquaparku Hradec Králové, proslulé Zoo Dvůr Králové nad Labem nebo do přírody přilehlého okolí.

  V okolí Hradce Králové naleznete několik velkých rybníků a bohatých lesů, které jsou vhodným místem pro pěší i cyklistickou turistiku. Východočeská metropole je známým univerzitním městem a své návštěvníky láká i moderní architekturou. Pokud navštívíte toto úchvatné místo za účelem kultury, určitě nezapomeňte na jedno z nejznámějších českých divadel.

  Kulturní zajímavosti v Hradci Králové Městské Klicperovo divadlo bylo založeno v roce 1885 a v jeho prostorách je mimo jiné k vidění také umělecká galerie. Mezi další významné kulturní zařízení patří loutkové divadlo Drak či Adalberium. Návštěva Muzea východních Čech, největší zdejší instituce tohoto typu, Vám představí tradice a historii města.

  Hudba v Hradci Králové Město každoročně představuje bohatou nabídku festivalů, nejčastěji spjatých s divadelní tvorbou (důležité je zejména Divadlo evropských regionů a Klicperovo divadlo). Známý festival moderní hudby Rock for People sem ročně přiláká tisíce lidí, kteří si mohou užít rozmanitou muziku od kapel z celého světa. Tradiční Hradecký Majáles zase každým rokem pomáhá českým středoškolským a vysokoškolským kapelám předvést svůj talent před početným publikem.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací