Ubytování Hodonín a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Toscana

Kosticka 6, Lanžhot
(18,4 km od centra Hodonín)
Penzion Toscana se nachází na náměstí v centru města Lanžhot. Svou polohou je ideální jak pro aktivní dovolenou, tak i k zajištění pobytu např. při služebních či jiných cestách. Penzion byl dokončen v roce 2015 a stal se součástí již vybudovaného cykloservisu, pneuservisu a pizzerie. Tímto byl vytvořen komplex služeb, zaměřený zejména na cyklisty a turisty připravené strávit aktivní dovolenou v moravské oblasti Podluží, která je v těsné blízkosti Lednicko - valtického areálu.
822,- za 1 osobu a noc
1174,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Morava (5) Kyjov (2) Strážnice (1) Velké Bílovice (1) Lanžhot (1)

Informace

Hodonín se nachází v Jihomoravském kraji a je zároveň i okresním městem. Leží na řece Moravě, velmi blízko hranic se Slovenskem a má kolem 25 tisíc obyvatel.

Najdete tu mnoho pamětihodností a na výlet se můžete vydat i do hor, za hranice republiky nebo na nedaleký zámek Lednice. V Hodoníně se tak můžete podívat na významný hřbitov, zámek, do kostela sv. Vavřince, Kaple sv. Kříže nebo na Radnici. Budete-li si chtít v tomto městě odpočinout, určitě vyhledejte zdejší termální lázně. V těchto lázních najdete léčivý minerální pramen, který je jedním z těch nejkvalitnějších v celé Evropě.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací