Ubytování Hodonín a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Rohatec

Hodonínská 46a, Rohatec
(4,7 km od centra Hodonín)
Penzion Rohatec se nachází v klidném prostředí stranou od rušných dopravních tepen v přímém sousedství města Hodonín od jehož centra je vzdálených pouhých 5 km. Je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro služební cesty. Areál domu je uzavřený s možností krytého parkování vozidel a kol. K dispozici je také krytý vyhřívaný bazén a venkovní terasa s grilem.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


Apartmán ve Dvoře

Vítězná 457, Ratíškovice
(7,7 km od centra Hodonín)
Hledáte příjemné ubytovýní v Ratíškovicích? Apartmán Ve dvoře se nachází v obci Ratíškovice mezi městy Hodonínem a Kyjovem, na Moravském Slovácku. Ubytování v soukromí poskytujhe vysoký komfort jak pro jednotlivce, tak i rodiny s dětmi a menší skupiny. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (možnost 2 přistýlek), obytná plně vybavená kuchyně s TV (WIFI zdarma), koupelna se sprchou, WC, venkovní posezení s grilem a domácí udírnou, dvorek. Ideální poloha nabízí cyklistické a turistické trasy po krajině plné vinohradů. Možnost návštěvy vinných sklepů v lokalitě Slavín (po domluvě degustace) – www.vinotoman.cz. V blízkosti apartmánu cca 20m možnost stravování – restaurace s pivovarem, večerka 50m.
1621,- za 1 osobu a noc
1621,- za 2 osoby a noc


Penzion u Janky

Důl Josef 828, Dubňany
(9,2 km od centra Hodonín)
Penzion položeny v klidné vinařské lokalitě na jižní Moravě, Vás rád přivítá svou pohostinností i možností kulturního či sportovního vyžití jak u nás tak i v nedalekých lokalitách. Součástí penzionu je i příjemné posezení v malé vinárně, kde si můžete odpočinout i osvěžit vybraným nápojem. V sousedícím kempu lze provozovat další venkovní volnočasové aktivity, nebo využít venkovního zastřešeného posezení v parných letních dnech.
946,- za 1 osobu a noc
946,- za 2 osoby a nocPenzion Na Dědině

Brněnská 489, Mutěnice
(9,3 km od centra Hodonín)
Penzion Na Dědině nabízí ubytování uprostřed vinařské obce Mutěnice, která se nachází na hlavní trati Hodonín – Brno; asi 12km od okresního města Hodonín. Byl vybudován roku 2012 a ještě téhož roku uveden do provozu. Nedaleko penzionu najdete bezmála 500 malebných, vinných sklepů, které upoutají člověka krásně malovanými, slováckými ornamenty, už z dálky.
1101,- za 1 osobu a noc
1101,- za 2 osoby a noc

Penzion u sklepů

Hovorany 831 Penzion u sklepů, Hovorany
(14,1 km od centra Hodonín)
Penzion u sklepů je rodinný vinařský penzion, nachází se v malebné vinařské vesnici Hovorany na jižní Moravě, nabízí 17 velmi útulných a komfortně zařízených pokojů s 55 lůžky, také bezbariérový pokoj, dále nabízí venkovní posezení, degustace, úschovnu a parkování u hotelu, možnosti pořádat svatby, teambuilding a další, v blízkosti tenisové kurty, posilovna, střelnice, rybaření, cyklostezky, vinné sklípkya jiné
1865,- za 1 osobu a noc
1865,- za 2 osoby a nocVinařství Novotný

Školní 1020, Čejkovice
(15,0 km od centra Hodonín)
Jsme malé rodinné vinařství, kde se pěstování a výroba vín předává z generace na generaci. Zkušenosti s výrobou vína mají hluboké kořeny v předešlých generacích. Výroba vína má v rodině Novotných dlouholetou tradici. Nejprve to bylo pouze pro vlastí potřebu, potřebu našich kamarádů a přátel. Od roku 2010 jsme se posunuli o kousek dál a chceme umožnit ochutnat naše vína širší vinařské veřejnosti. Pěstování vinné révy se v rodině Novotných traduje již tři generace a neustále se předává z otce na syna. V současné době hospodaříme na 0,40 hektarech vlastních vinic a menší část jako surovinu dokupujeme od ověřených pěstitelů vinné révy. Jsme rodinnou firmou se zaměřením na vlastní kvalitní surovinu a produkci chutných vín v menších šaržích.
2756,- za 1 osobu a noc
 
 • 1 - 15 z 22 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Morava (17) Jižní Čechy (2) Kyjov (3) Mutěnice (3) Hovorany (2) Dubňany (2) Strážnice (1) Velké Bílovice (1)

  Informace

  Hodonín se nachází v Jihomoravském kraji a je zároveň i okresním městem. Leží na řece Moravě, velmi blízko hranic se Slovenskem a má kolem 25 tisíc obyvatel.

  Najdete tu mnoho pamětihodností a na výlet se můžete vydat i do hor, za hranice republiky nebo na nedaleký zámek Lednice. V Hodoníně se tak můžete podívat na významný hřbitov, zámek, do kostela sv. Vavřince, Kaple sv. Kříže nebo na Radnici. Budete-li si chtít v tomto městě odpočinout, určitě vyhledejte zdejší termální lázně. V těchto lázních najdete léčivý minerální pramen, který je jedním z těch nejkvalitnějších v celé Evropě.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací