Ubytování Hluboká nad Vltavou a okolí

Cena (osoba/noc)Hotel Zátkův dům

Krajinská 41, České Budějovice
(8,8 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Hotel se nachází v historickém centru Českých Budějovic v klidné části. Čeká na vás 10 komfortních pokojů s vlastní koupelnou, z toho je jeden bezbariérový. Wi-fi, snídaně formou bufetu v ceně ubytování. Hotel dává 10% slevu do tamní pizzerie a restaurace pro hotelové hosty.
Přátelská cena
1350,- za 1 osobu a noc
 


U Tří hrušek suites & apartments

Česká 236/23, České Budějovice
(8,8 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Ubytování se nachází v historickém centru Českých Budějovic. V hotelu je výtah a lze si vybrat z plně vybavených standardních, deluxe pokojů anebo apartmánů. Snídaně se podává formou bufetu. Lze využít zpoplatněného krytého parkování přímo v objektu.
Doporučujeme
1700,- za 1 osobu a noc
2200,- za 2 osoby a noc
Hotel Dvořák

Náměstí Přemysla Otakara II 123/36, České Budějovice
(9,2 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Hotel Dvořák se nachází na hlavním, historickém českobudějovickém náměstí. Nabízí ubytování v prostorných pokojích s vlastním WC a koupelnou, fénem, telefonem, minibarem a TV/SAT. V celém hotelu WIFI zdarma. Parkování možné v podzemní hlídané garáži.
Poslední rezervace před 4 dny.
1490,- za 1 osobu a noc
 
  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Informace

    Město Hluboká nad Vltavou leží v jihočeském kraji na obou březích Vltavy. Historie města je spjatá i s místním zámkem. Právě tento zámek je považován za největší klenot kraje.

    Zámek Hluboká je ideálním cílem pro milovníky historie, romantiky a na své si zde přijdou i vyznavači sportovních aktivit. Zámek vděčí za svoji současnou podobu rodu Schwarzenbergů a mnohdy bývá označován jako nejhezčí zámek v České republice. Se svými 140 místnostmi a 11 věžemi nabízí několik variant prohlídek. Další zastávkou může být ZOO Ohrada, Knížecí dvůr, Alšova jihočeská galerie, židovký hřbitov a další. Pro všechny, kteří chtějí poznávat krásy přírody, je v blízkosti Hluboké nad Vltavou druhý největší rybník Bezdrev. V oblasti je také zpřístupněné golfové hřiště, jež patří mezi nejluxusnější v České republice.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací