Ubytování Hluboká nad Vltavou a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion U Štoly

Úsilné 25, Úsilné
(6,8 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Hledáte levné ubytování v blízkosti Českých Budějovic? Jste tu správně, náš rodinný penzion v Úsilném. Levné ubytování České Budějovice. Nabízíme útulné pokoje v krásné a klidné lokalitě obce ležící 5 km severně od centra Českých Budějovic. V přilehlé garáži si můžete uschovat Vaše kola. Ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi. V blízkém okolí je mnoho příležitostí na výlety za historií, sportovními aktivitami i relaxem.
641,- za 1 osobu a noc
1026,- za 2 osoby a noc
Hotel Zátkův dům

Krajinská 41, České Budějovice
(8,8 km od centra Hluboká nad Vltavou)
Hotel se nachází v historickém centru Českých Budějovic v klidné části. Čeká na vás 10 komfortních pokojů s vlastní koupelnou, z toho je jeden bezbariérový. Wi-fi, snídaně formou bufetu v ceně ubytování. Hotel dává 10% slevu do tamní pizzerie a restaurace pro hotelové hosty.
Přátelská cena
1200,- za 1 osobu a noc
 
 • 1 - 15 z 25 hotelů
 • Místa v okolí

  Jižní Čechy (24) České Budějovice (18) Dubné (1) Sedlec (1) Purkarec, Hluboká nad Vltavou (1) Úsilné (1) Purkarec (1)

  Informace

  Město Hluboká nad Vltavou leží v jihočeském kraji na obou březích Vltavy. Historie města je spjatá i s místním zámkem. Právě tento zámek je považován za největší klenot kraje.

  Zámek Hluboká je ideálním cílem pro milovníky historie, romantiky a na své si zde přijdou i vyznavači sportovních aktivit. Zámek vděčí za svoji současnou podobu rodu Schwarzenbergů a mnohdy bývá označován jako nejhezčí zámek v České republice. Se svými 140 místnostmi a 11 věžemi nabízí několik variant prohlídek. Další zastávkou může být ZOO Ohrada, Knížecí dvůr, Alšova jihočeská galerie, židovký hřbitov a další. Pro všechny, kteří chtějí poznávat krásy přírody, je v blízkosti Hluboké nad Vltavou druhý největší rybník Bezdrev. V oblasti je také zpřístupněné golfové hřiště, jež patří mezi nejluxusnější v České republice.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací