Ubytování Děčín a okolí

Cena (osoba/noc)


Hotel Faust

U plovárny 43, Děčín
Hotel Faust nabízí ubytování, jak pro klienty na pracovních cestách, tak i pro turistické návštěvníky města Děčín. Poskytuje pohodlné a příjemné prostředí s vlastní restaurací. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, svatební hostiny, promoční oslavy, poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší firmy. K dispozici jsou vám 2 salonky a taneční sál pro uzavřenou společnost.
1486,- za 1 osobu a noc
 
Apartments Jožák - Czech Switzerland

Arnoltice 150, Arnoltice u Děčína
Přijeďte strávit Vaši dovolenou nebo pár dní volna do malebné a klidné vesnice Arnoltice na pomezí Českého a Saského Švýcarska, oblasti neskutečné přírodní krásy plné pískovcových skal, roklin, kaňonů, průzračných říček a nekonečných lesů. V Arnolticích najdete dva obchody, hospodu, poštu a obrovské a udržované hřiště pro děti i dospělé. Naše apartmány Vám jistě poslouží jako skvělá základna pro objevování tohoto úchvatného kraje. Jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale i páry nebo jednotlivce či velké skupiny. u nás najdete 11 moderních a vkusně zařízených apartmánů jednotlivé apartmány ubytují 2 až 5 osob, celková kapacita je 36 lůžek všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC a satelitní TV velká oplocená zahrada se zastřešeným posezením, ohništěm a grilem parkování v areálu zdarma kvalitní WI-FI signál v celém areálu zdarma úschovna kol, kočárků nebo jiného vybavení turistické informace (mapy, brožury apod.) volně k dispo
1513,- za 1 osobu a noc
1513,- za 2 osoby a nocApartment Blehovi

Soutěsky 43, Malá Veleň
(4,0 km od centra Děčín)
Rádi Vás uvítáme ve dvouch rodinných apartmánech v blízkosti Českého Švýcarska. Pokud máte rádi dovolenou v přírodě, výlety po dobře značených turistických trasách a nikdy jste neviděli Pravčickou bránu, která je největším skalním mostem v Evropě a hlavním bodem zájmu v Českém Švýcarsku, tak Vám apartmány v Soutěskách v obci Malá Veleň nabídnou dobré zázemí pro výlety celé rodiny a přátel.
2837,- za 1 osobu a noc
2837,- za 2 osoby a nocApartmány Rosalka

Stará Oleška 35, Stará Oleška
(9,0 km od centra Děčín)
Penzion Rosalka se nachází uprostřed velmi atraktivního regionu v severních Čechách na rozhraní tří chráněných krajinných oblastí: CHKO Labské pískovce, CHKO České středohoří a CHKO Lužické hory. Je proto ideálním východiskem pro krásné výlety za přírodními zajímavostmi, kulturními památkami i sportovními zážitky. U nás si můžete naplánovat skvělou dovolenou, přičemž nudit se nebudete ani jediný den. Přesto nestihnete vidět všechno, co náš kraj nabízí.
1837,- za 1 osobu a noc
1837,- za 2 osoby a nocBed and Breakfast Tvrz

Velká Bukovina 146, Velká Bukovina
(14,1 km od centra Děčín)
Na okraji vesnice v kopcovitém a lesnatém terénu se nachází mohutný objekt s neobvyklou kaplí s unikátní historickou klenbou. Tento objekt je postaven na základech bývalé středověké pevnosti a je obklopen velkou zahradou.Na této zahradě o rozloze téměř 3.000 m2 najdete po celý den slunné místo nebo stinný kout. Útočiště před sluncem můžete také po celý den najít za silnými zdmi Tvrze. V objektu Tvrze jsou k dispozici čtyři ložnice z nichž každá má vlastní sociální zařízení , WC, sprchový kout, WiFi, televize. Kaple slouží jako společenská místnost a jídelna. Klidný a příjemný pobyt vám poskytne neopakovatelná atmosféra domu i zahrady. Ráno se podává vydatná snídaně. Při večerním posezení v zahradě je možné připravit oheň, při posezení uvnitř objektu je možné podávat kávu, čaj nebo jiné nápoje.
1081,- za 1 osobu a noc
1081,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 30 hotelů
  • Informace

    Děčín, nacházející se u hranic s Německem, leží na soutoku řek Labe a Ploučnice. Toto nejníže položené město v České republice je také významným českým přístavem. Jeho historie sahá až do 13. století, kdy byl na zdejší skále vybudován gotický kamenný hrad.

    Jedním z největších zdejších lákadel je zámek Děčín, u kterého naleznete Růžovou zahradu, považovanou za nejpřitažlivější místo zámku. Dalším turistickým cílem je bezesporu ZOO s více než 60ti letou tradicí. Pro milovníky sportu je v Děčíně aquapark s venkovními i vnitřními bazény a řadou zábavných tobogánů. Krásnou podívanou Vám poskytne Pastýřská stěna, na jejímž vrcholu uvidíte skvostný zámeček, nebo Thunská hrobní kaple v pseudogotickém slohu, postavená již v roce 1872. Za povšimnutí stojí také židovská synagoga, nacházející se na úpatí Pastýřské stěny.Krásy Děčína můžete obdivovat také z výletní lodi, která Vás zaveze až do německých Drážďan.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací