Ubytování Děčín a okolí

Cena (osoba/noc)Apartments Jožák - Czech Switzerland

Arnoltice 150, Arnoltice u Děčína
Přijeďte strávit Vaši dovolenou nebo pár dní volna do malebné a klidné vesnice Arnoltice na pomezí Českého a Saského Švýcarska, oblasti neskutečné přírodní krásy plné pískovcových skal, roklin, kaňonů, průzračných říček a nekonečných lesů. V Arnolticích najdete dva obchody, hospodu, poštu a obrovské a udržované hřiště pro děti i dospělé. Naše apartmány Vám jistě poslouží jako skvělá základna pro objevování tohoto úchvatného kraje. Jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale i páry nebo jednotlivce či velké skupiny. u nás najdete 11 moderních a vkusně zařízených apartmánů jednotlivé apartmány ubytují 2 až 5 osob, celková kapacita je 36 lůžek všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu s WC a satelitní TV velká oplocená zahrada se zastřešeným posezením, ohništěm a grilem parkování v areálu zdarma kvalitní WI-FI signál v celém areálu zdarma úschovna kol, kočárků nebo jiného vybavení turistické informace (mapy, brožury apod.) volně k dispo
1201,- za 1 osobu a noc
1201,- za 2 osoby a nocApartmány Rosalka

Stará Oleška 35, Stará Oleška
(9,0 km od centra Děčín)
Penzion Rosalka se nachází uprostřed velmi atraktivního regionu v severních Čechách na rozhraní tří chráněných krajinných oblastí: CHKO Labské pískovce, CHKO České středohoří a CHKO Lužické hory. Je proto ideálním východiskem pro krásné výlety za přírodními zajímavostmi, kulturními památkami i sportovními zážitky. U nás si můžete naplánovat skvělou dovolenou, přičemž nudit se nebudete ani jediný den. Přesto nestihnete vidět všechno, co náš kraj nabízí.
1775,- za 1 osobu a noc
 Pension GREENSTAR

Jateční 441/37, Ústí nad Labem
(18,8 km od centra Děčín)
Ubytování v srdci Ústí nad Labem. Vítáme Vás v našem pensionu, který se nachází 1 km od centra Ústí nad Labem. Abychom uspokojili co nejvíce hostů, kteří k nám zavítají, jsou naše služby velice kvalitní a personál, který se o Vás bude starat, se bude snažit Vám ve všem vyhovět a vyjít vstříct. Doufáme, že i Vy nás navštívíte a využijete příjemné ubytování v našem pensionu.
750,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc


Informace

Děčín, nacházející se u hranic s Německem, leží na soutoku řek Labe a Ploučnice. Toto nejníže položené město v České republice je také významným českým přístavem. Jeho historie sahá až do 13. století, kdy byl na zdejší skále vybudován gotický kamenný hrad.

Jedním z největších zdejších lákadel je zámek Děčín, u kterého naleznete Růžovou zahradu, považovanou za nejpřitažlivější místo zámku. Dalším turistickým cílem je bezesporu ZOO s více než 60ti letou tradicí. Pro milovníky sportu je v Děčíně aquapark s venkovními i vnitřními bazény a řadou zábavných tobogánů. Krásnou podívanou Vám poskytne Pastýřská stěna, na jejímž vrcholu uvidíte skvostný zámeček, nebo Thunská hrobní kaple v pseudogotickém slohu, postavená již v roce 1872. Za povšimnutí stojí také židovská synagoga, nacházející se na úpatí Pastýřské stěny.Krásy Děčína můžete obdivovat také z výletní lodi, která Vás zaveze až do německých Drážďan.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací