Ubytování Loučná pod Klínovcem a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Škola

Loučná pod Klínovcem 76 č.e.76, Loučná pod Klínovcem
Penzion se nachází přímo v Loučné pod Klínovcem 100m od pěšího přechodu do světoznámého zimního střediska se skokanskými můstky Oberwiesental, Fichtelberg se sjezdovkami. 200m od penzionu se nachází 4 sjezdové tratě vhodné především pro začátečníky, Klínovec vzdálený 1km, umělé zasněžování, večerní lyžování, běžecké lyžování, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skibus. Skiareál Klínovec má mnoho sjezdovek s různou obtížností, je 100% zasněžován a denně udržován. Večerní lyžování. Půjčovna a servis lyžařského vybavení, snowboardů, lyžařská škola pro malé i velké. Upravených mnoho km běžkařských tras. Na sjezdovky vás od penzionu odveze skibus.
1000,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc


Penzion Pohoda

České Hamry č.e.11, Vejprty
(3,0 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Penzion Pohoda je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový rodinný penzion s velkým výběrem jídel z tradiční české i zahraniční kuchyně. Krásné prostřední Krušných Hor je tím správným místem ke strávení dovolené na horách. Ubytování na horách Vám přinese odpočinek od každodenních starostí a ve zdejší přírodě načerpáte nové síly.
594,- za 1 osobu a noc
 

Penzion Cavalletta

Smetanova 401, Jáchymov
(7,7 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Nachází se v Jáchymově, 3,3 km od Lanová dráha Klínovec, Penzion Cavalletta je k dispozici gril a terasa. Některé jednotky mají výhled na hory nebo město. Penzion Cavalletta k dispozici bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako je lyžování, cyklistiku a pěší turistiku. Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Karlovy Vary, 17 km od domu.
1216,- za 1 osobu a noc
1216,- za 2 osoby a noc


Restaurant Pension-Anton

Nove mesto 90, Jáchymov
(8,1 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Objekt hotelu vzniká rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877 hovoří o lihovaru jako o součásti telčského velkostatku, jehož vlastníkem byl Leopold IV. Podstatzký z Lichtenštejna. V dalším průběhu let se vlastníci střídali a po zestátnění v r. 1945 byl objekt součástí podniků na výrobu bramborového lihu. V r. 1969 byla zřízena pěstitelská pálenice – pálila se hlavně slivovice a režná pálenka.
1298,- za 1 osobu a noc
1298,- za 2 osoby a noc


Penzion Betty

Okounov 62, Okounov
(10,7 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Penzion Betty poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V létě je k dispozici stanová zahrada a možnost stanování přímo u břehu řeky Ohře. Po celý rok je otevřená restaurace v létě s rozlehlou předzahrádkou. Najdete nás mezi městy Karlovými Vary a Chomutovem, 2 km od obce Perštejn přímo na pravém břehu řeky Ohře. V blízkém okolí je mnoho zajímavostí a historických památek: Zámek se stálou expozicí porcelánu a krásnou zámeckou zahradou v Klášterci nad Ohří, velký Aquapark se 128 metrů dlouhým tobogánem v Klášterci nad Ohří, největší zoo v ČR - Podkrušnohorský zoopark v Chomutově, Nechranická údolní nádrž a mnoho dalších... Přímo v oblasti našeho penzionu se také nachází zřícenina hradu Perštejn... Nejbližší okolí penzionu je velice vhodné pro sportovní rybáře, pěší a cykloturistiku, vodáky, myslivce, houbaře a všechny ostatní milovníky přírody. V zimním období, je v blízkosti (cca 20 km) lyžařský areál Klínovec.
1405,- za 1 osobu a noc
1405,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 28 hotelů
  • Informace

    Loučná pod Klínovcem, město nacházející se v Ústeckém kraji, leží v nádherné přírodě Krušných hor. V jeho blízkosti naleznete bývalé královské město Kadaň či přírodní rezervaci Horská louka u Háje.

    Město Loučná pod Klínovcem se rozkládá podél říčky Polavy, která jej odděluje od Německa a tvoří tak pomyslnou hranici. Statut města tato lokalita získala teprve nedávno a řadí se tak k nejméně obydleným městům v celé republice. Překrásnou přírodu Krušných hor zde můžete obdivovat například v přírodní rezervaci Horská louka u Háje, nacházející se jihovýchodně od města. Navštívíte-li tuto lokalitu v zimě, užijete si zábavy v několika lyžařských střediscích, zatímco v létě budete moci podniknout výlety do nádherných hor či k vodě.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací