Ubytování Loučná pod Klínovcem a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Škola

Loučná pod Klínovcem 76 č.e.76, Loučná pod Klínovcem
Penzion se nachází přímo v Loučné pod Klínovcem 100m od pěšího přechodu do světoznámého zimního střediska se skokanskými můstky Oberwiesental, Fichtelberg se sjezdovkami. 200m od penzionu se nachází 4 sjezdové tratě vhodné především pro začátečníky, Klínovec vzdálený 1km, umělé zasněžování, večerní lyžování, běžecké lyžování, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skibus. Skiareál Klínovec má mnoho sjezdovek s různou obtížností, je 100% zasněžován a denně udržován. Večerní lyžování. Půjčovna a servis lyžařského vybavení, snowboardů, lyžařská škola pro malé i velké. Upravených mnoho km běžkařských tras. Na sjezdovky vás od penzionu odveze skibus.
1325,- za 1 osobu a noc
1325,- za 2 osoby a noc

Areál rekreace a sportu Pod Lanovkou

Bratrství 397/53, Jáchymov
(5,9 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Rodinný penzion umístěný na úpatí jižního svahu Klínovce, pouhé 2 km od lázeňského města Jáchymov. Naprostý klid a rodinná pohoda pro Vás zajistí úžasnou letní i zimní dovolenou. K dispozici wi-fi, tenisový kurt, venkovní bazén nebo minigolf zdarma.
Oblíbené
350,- za 1 osobu a noc
700,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 19 hotelů
  • Informace

    Loučná pod Klínovcem, město nacházející se v Ústeckém kraji, leží v nádherné přírodě Krušných hor. V jeho blízkosti naleznete bývalé královské město Kadaň či přírodní rezervaci Horská louka u Háje.

    Město Loučná pod Klínovcem se rozkládá podél říčky Polavy, která jej odděluje od Německa a tvoří tak pomyslnou hranici. Statut města tato lokalita získala teprve nedávno a řadí se tak k nejméně obydleným městům v celé republice. Překrásnou přírodu Krušných hor zde můžete obdivovat například v přírodní rezervaci Horská louka u Háje, nacházející se jihovýchodně od města. Navštívíte-li tuto lokalitu v zimě, užijete si zábavy v několika lyžařských střediscích, zatímco v létě budete moci podniknout výlety do nádherných hor či k vodě.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací