Ubytování Loučná pod Klínovcem a okolí

Cena (osoba/noc)


Penzion Cavalletta

Smetanova 401, Jáchymov
(7,7 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Nachází se v Jáchymově, 3,3 km od Lanová dráha Klínovec, Penzion Cavalletta je k dispozici gril a terasa. Některé jednotky mají výhled na hory nebo město. Penzion Cavalletta k dispozici bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Můžete se zapojit do různých aktivit, jako je lyžování, cyklistiku a pěší turistiku. Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Karlovy Vary, 17 km od domu.
1282,- za 1 osobu a noc
1282,- za 2 osoby a noc


Restaurant Pension-Anton

Nove mesto 90, Jáchymov
(8,1 km od centra Loučná pod Klínovcem)
Objekt hotelu vzniká rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Historie objektu sahá až do 16. stol., kdy se objevují prví písemné zmínky o již zavedené výrobě potravinářského lihu páleného z brambor. Písemné doklady z r. 1877 hovoří o lihovaru jako o součásti telčského velkostatku, jehož vlastníkem byl Leopold IV. Podstatzký z Lichtenštejna. V dalším průběhu let se vlastníci střídali a po zestátnění v r. 1945 byl objekt součástí podniků na výrobu bramborového lihu. V r. 1969 byla zřízena pěstitelská pálenice – pálila se hlavně slivovice a režná pálenka.
1102,- za 1 osobu a noc
1385,- za 2 osoby a noc
Informace

Loučná pod Klínovcem, město nacházející se v Ústeckém kraji, leží v nádherné přírodě Krušných hor. V jeho blízkosti naleznete bývalé královské město Kadaň či přírodní rezervaci Horská louka u Háje.

Město Loučná pod Klínovcem se rozkládá podél říčky Polavy, která jej odděluje od Německa a tvoří tak pomyslnou hranici. Statut města tato lokalita získala teprve nedávno a řadí se tak k nejméně obydleným městům v celé republice. Překrásnou přírodu Krušných hor zde můžete obdivovat například v přírodní rezervaci Horská louka u Háje, nacházející se jihovýchodně od města. Navštívíte-li tuto lokalitu v zimě, užijete si zábavy v několika lyžařských střediscích, zatímco v létě budete moci podniknout výlety do nádherných hor či k vodě.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací