Ubytování Litvínov a okolí

Cena (osoba/noc)


Pension U Krbu

Mikulov 55, Mikulov v Krušných Horách
(12,6 km od centra Litvínov)
Pension se nachází v krásné a turisty vyhledávané lokalitě Krušných hor. Pension prošel nedávno rekonstrukcí. Poloha a dispozice pensionu zajišťují klidné a pohodlné ubytování hostů. Okna a terasy poskytují příjemné výhledy na okolní zeleň. Dobrá dopravní dostupnost, přírodní prostředí, odbornost zaměstnanců a starostlivá péče o hosty tvoří z pensionu velmi vhodné místo pro Vaši rekreaci.
782,- za 1 osobu a noc
1288,- za 2 osoby a noc


Hotel Pomezí

Cínovec 221, Cínovec
(17,8 km od centra Litvínov)
Horský hotel Pomezí z roku 1930 se nachází ve městě Cínovec v Krušných horách v nadmořské výšce 865 m, pouhý 1 km od německých hranic. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km a do zajímavého německého městečka Altenberg cca 5 minut jízdy autem. V roce 2016 proběhla modernizace interiéru do horského stylu a nabízí návštěvníkům komfort a útulné prostředí. Je přímo na trase Krušnohorské magistrály a je tak skvělým výchozím místem k Vašim výletům. Okolí nabízí plno cyklistických, běžkařských a turistických tras. V blízkosti hotelu je také přírodní koupaliště, termální lázně, letní bobová dráha, sjezdovka a další zajímavosti. V prostorách hotelu se dále nachází úschovna kol a lyží a doporučujeme naší finskou saunu.
2690,- za 1 osobu a noc
2690,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Krušné hory (6) Severozápadní Čechy (4) Teplice (4) Dubí (1) Cínovec (1) Most (1) Mikulov v Krušných Horách (1) Klíny (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací