Ubytování Libchavy a okolí

Cena (osoba/noc)

Hájenka Kozlov

Strakov 101, Litomyšl
(14,9 km od centra Libchavy)
Vzhledem ke svému umístění uprostřed nádherné přírody je objekt naprosto ideální pro milovníky přírody a vyznavače outdoorových aktivit. V bezprostředním okolí hájovny jsou upravovány běžkařské tratě. - v 5 km vzdálené České Třebové je lyžařský areál, krytý plavecký bazén a lanové centrum - 10 km vzdálená Litomyšl nabízí celý koktejl sportovních a kulturních aktivit.
1702,- za 1 osobu a noc
1702,- za 2 osoby a noc


Penzion Klášterec nad Orlicí

Lhotka 15, Klášterec nad Orlicí
(16,7 km od centra Libchavy)
Nabízí vodní sporty zařízení a lyžařskou školu, Penzion Klášterec nad Orlicí se nachází v Klášterci nad Orlicí, 32,4 km od Polanica-Zdrój. Je zde vodní park a bowling na místě a hosté mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. Zde najdete rychlovarnou konvici v místnosti. Navíc je župany a bezplatné toaletní potřeby. Najdete aa společnou kuchyň a kadeřnictví na majetku. Tento penzion má lyžárnu prostor a lyžařského vybavení je k dispozici. Můžete si zahrát tenis a stolní tenis v tomto penzionu, a půjčovna kol je k dispozici. Kudowa-Zdrój je 43,8 km od Penzion Klášterec nad Orlicí, zatímco Lądek-Zdrój je 35,4 km daleko.
1217,- za 1 osobu a noc
 

Penzion Amalka Dobříkov

Dobříkov 18, Dobříkov
(18,3 km od centra Libchavy)
Penzion Amálka nabízí ubytování v nově vybudovaném penzionu nedaleko Vysokého Mýta v klidné obci Dobříkov. Ubytování je možné ve dvoulůžkovém bezbariérovém pokoji a ve dvou apartmánech. Pokoj i apartmány mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku se základním vybavením. Celková kapacita penzionu je 13 lůžek. V přízemí penzionu je dále k dispozici společenská místnost a plně vybavená kuchyň. Otevřeno máme od července 2016. Z jedné strany sousedí s rybníkem a z druhé s naší zemědělskou farmou. Zde jsou k vidění různé zemědělské stroje. V době zemědělských prací Vás rádi svezeme v traktoru nebo kombajnu John Deere. Mimo sezonu Vám uděláme komentovanou prohlídku. Celý penzion je nekuřácký.
946,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 16 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací