Ubytování Křelov-Břuchotín a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Křelov

Lipové náměstí 19/27, Křelov
(0,3 km od centra Křelov-Břuchotín)
Ať už hledáte dlouhodobé nebo krátkodobé ubytování, věřte, že u nás budete spokojeni. Příjemné a čisté prostředí celé lokality doplní nabídka našich standardně vybavených pokojů. Stejně tak jako hosté oceníte i bezplatný Wi-Fi internet v celém objektu, či možnost parkování přímo před penzionem. V objektu je restaurace s možností povečeřet.
698,- za 1 osobu a noc
956,- za 2 osoby a noc
MiniPenzion Na Vyhlídce

Hněvotín 429, Olomouc
(4,4 km od centra Křelov-Břuchotín)
VÍTEJTE ! Příroda TICHO a Klidné spaní Čerstvý vzduch Romantika Sportovní vyžití TAXI pro 4 osoby z Olomouce na MiniPenzion za 79,- Kč +420 800 10 10 10 (odkudkoliv z Olomouce k nám a obráceně za 4 osoby, tj. 20,- Kč za osobu) Ležíme 3 min. od Tesca, Mc Donald´s, KFC, Aquaparku a 7 min. od centra Olomouce a 11 min. od Resort Hodolany. HISTORIE: Ležíme v místě, zvaném jako Prachárna č.2, za dob Marie Terezie sloužící jako uložiště střelného prachu pro Fort XIII. INTERNET: WIFI Free. ZAHRADA: Možnost stanování, kempování, grilování, využití ohniště pro táborák. Dále sportovní vyžití. PARKOVÁNÍ: Zdarma v hlídaném areálu. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
600,- za 1 osobu a noc
800,- za 2 osoby a noc


Mlynice Litovel

B. Němcové 1325/15, Litovel
(13,2 km od centra Křelov-Břuchotín)
Proč volit Mlýnici 1. Mlýnice je vhodné ubytování pro jednotlivce, firmy, nabízí prostor pro workshopy, zejména v létě je pak oblíbeným ubytováním pro rodiny. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňkou a stolovacím místem. 2. Snadná navigace. Odbočíte z hlavní cesty a jste před branou Ubytování Mlýnice. Autobusové a malé vlakové nádraží je 100 m naproti. Centrum Litovle (náměstí s obchody a restauracemi) je vzdálené cca 200 m. 3. Ubytování Mlýnice má bezpečné parkování v uzavřeném nádvoří. 4. V budově Mlýnice jsou další provozy ke zpříjemnění pobytu: fitness VibroGym, kavárna, od ledna 2017 výrobna dortů Třešnička na dortu (více v Extra). 5. V nabídce máme také dárkové poukazy. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost a darujte jim pobyt u nás.
609,- za 1 osobu a noc
716,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací