Ubytování Kralupy nad Vltavou a okolí

Cena (osoba/noc)Rezidence Artemis

Netřeba 12, Úžice
(8,3 km od centra Kralupy nad Vltavou)
Pension Rezidence Artemis V ubytovací části jsou pro Vás připraveny útulné dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV - LCD a přístupem na internet. Hostům slouží též společná kuchyňka vybavená lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.
1250,- za 1 osobu a noc
1250,- za 2 osoby a noc


Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(12,0 km od centra Kralupy nad Vltavou)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
2923,- za 1 osobu a noc
3384,- za 2 osoby a nocPension Lucie

Klapkova 53, Praha
(16,4 km od centra Kralupy nad Vltavou)
Náš pension je oficiálně klasifikován jako PENSION****, dle jednotné Klasifikace ubytovacích zařízení České republiky. Je zakládajícím členem Asociace hotelů a restaurací České republiky a získal mnoho ocenění, obsadil např.1. místo mezi pensiony a 24. místo mezi všemi hotely v soutěži, kde hosté hlasují o nejoblíbenějším ubytovacím zařízení v České republice.
1990,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 44 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací