Ubytování Klatovy a okolí

Cena (osoba/noc)Steak Restaurant Penzion Country Saloon

Beňovy 8, Klatovy
Country Saloon Klatovy - Beňovy nabízí stylové ubytování i výbornou restauraci. Každého návštěvníka restaurace i penzionu osloví atmosféra divokého západu. U baru si může sednout na kožená koňská sedla, obdivovat zbraně kovbojů, pistole značky Colt, opakovačku Winschester a další jedinečné originály připomínající slavnou westernovou dobu. Pokoje jsou zařízeny v country stylu, všechny pokoje a koupelny jsou od léta 2014 po celkové rekonstrukci a koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V celém penzionu i v restauraci je k dispozici WiFi připojení k internetu.
2027,- za 1 osobu a noc
2027,- za 2 osoby a nocPenzion Janovice

Rozvojová zóna 501, Janovice nad Úhlavou
(9,4 km od centra Klatovy)
Pension na samém okraji města Janovice nad Úhlavou, v nově vybudované Rozvojové zóně, v údolí pod hradem Klenová. (NEJSME SOCIÁLNÍ UBYTOVNA!!!) Pension disponuje samostatnou vyhřívanou místností pro uložení kol a lyží. V blízkosti se nachází dvě hřiště na streetball a sportovní areál (antukové kurty, tělocvična, sauna).
540,- za 1 osobu a noc
540,- za 2 osoby a nocHolidayPark Mlázovy

Mlázovy 1, Kolinec
(12,1 km od centra Klatovy)
Ubytujte se v historickém objektu venkovského zámečku v Mlázovech. Naší snahou bylo vytvořit autentické místo s příjemnou atmosférou pro pobyty individuální i skupinové. Jsme ubytování typu B&B, tedy ubytování se snídaní, pro skupinové pobyty a svatby zajišťujeme kompletní servis. Co naši hosté především oceňují? Zajímavý design pokojů, zámecký park, koupací jezírko, klid, kuchyňky na pokojích ... A bych nezapomněl - jsme family friendly a všechny pokoje jsou nekuřácké. Zámecký penzion HolidayPark Mlázovy Vám poskytne pohodlné ubytování v kategorii ***. Připravili jsme pro Vás útulné, zajímavě řešené a prakticky zařízené dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a také čtyř a šestilůžkové apartmány. Ze všech apartmánů a pokojů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu se zahradním nábytkem a slunečníkem, obklopenou zelení. Apartmány a pokoje v přízemí jsou přístupné přímo z nádvoří samostatnými vstupy. Pokoje v patře mají výhled na jezírko a dále do parku.
1217,- za 1 osobu a noc
 
Místa v okolí

Plzeňsko a Český les (8) Šumava (3) Plánice (1) Roupov (1) Kolinec (1) Kdyně (1) Svinná (1) Žinkovy (1)

Informace

Okresní město Klatovy leží na západě Čech v Pošumaví. Založil ho Přemysl Otakar II v roce 1260 a dodnes je plné významných historických památek. S touto lokalitou je spojeno i několik významných jmen české historie a nyní tu žije přes 22 000 obyvatel.

V Klatovech a jeho blízkém okolí si můžete užít jak romantický víkendový pobyt ve dvou, tak veselou rodinnou dovolenou. Ve městě je v létě pořádáno mnoho sportovních utkání a vy si tak můžete zajít na fotbal, fandit při cyklomaratonu či triatlonu nebo zažít adrenalinovou atmosféru při závodech aut.

Také děti si zde v letních měsících užijí spoustu zábavy. Nic se nevyrovná projížďce na koních, kdy mají možnost spatřit okolní přírodu z jiné perspektivy.

V zimě mohou sportovní nadšenci vyrazit na lyže do jednoho z několika šumavských skiareálů.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací