Ubytování Kladno a okolí

Cena (osoba/noc)


Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(12,2 km od centra Kladno)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
2923,- za 1 osobu a noc
3384,- za 2 osoby a noc


Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(19,4 km od centra Kladno)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
669,- za 1 osobu a noc
951,- za 2 osoby a nocPension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(19,4 km od centra Kladno)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1000,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Střední Čechy (8) Hlavní město Praha (5) Praha (4) Beroun (3) Slaný (1) Tuchoměřice (1) Nelahozeves (1) Únětice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací