Ubytování Kamenný Újezd a okolí

Cena (osoba/noc)
Statek Kloubek

Chabicovice 2, Chabičovice
(10,9 km od centra Kamenný Ujezd)
Zajímavou dovolenou můžete prožít na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice. Vesnice, která je vzdálená 4,5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,2 km od naší vsi je golfový areál Svachova Lhotka, kde je 18-ti jamkové golfové hřiště. Je tam také soukromý pivovar Glockner s báječným pivem Glock. Můžete také vyrazit na procházky nebo sbírat houby a borůvky v nádherných jehličnatých lesích, které ves obklopují.
1700,- za 1 osobu a noc
1700,- za 2 osoby a nocPenzion Dora

Domoradická 23, Český Krumlov
(11,6 km od centra Kamenný Ujezd)
Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Penzion se nachází na okraji Českého Krumlova směrem na České Budějovice. Od centra města je vzdálen cca 25 minut pěší chůze nebo 5 minut autem. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola.Parkování je možno zdarma před domem.
500,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc


Pension Závodský

Českobratrská 57, Český Krumlov
(13,1 km od centra Kamenný Ujezd)
Pension Závodský se nachází v klidné části Českého Krumlova, cca 7 minut chůze od historického centra a vlakového nádraží. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. K dispozici je bezplatné parkování před domem, možno pronajmout garáž. Wi-Fi, snídaně a zvířecí společníci zdarma.
490,- za 1 osobu a noc
990,- za 2 osoby a noc


Pension a restaurace KA.PR

Tyršova 966, Hluboká nad Vltavou
(17,0 km od centra Kamenný Ujezd)
Tříhvězdičkový Pension KA.PR*** nabízí ubytování v malebném jihočeském městečku Hluboká nad Vltavou, vzdáleném osm kilometrů od města České Budějovice. Přímo v centru města nabízíme komfortní ubytování hotelového typu ve 12 pokojích, s výhledem na zámek nebo na golfové hřiště, vybavených koupelnou se sprchovým koutem (vanou), televizí, telefonem, internetovou přípojkou a trezorem.
1190,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Čechy (18) Český Krumlov (7) České Budějovice (4) Kaplice (2) Sedlec (1) Trhové Sviny (1) Dubné (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací