Ubytování Jedovnice a okolí

Cena (osoba/noc)


Galas ubytovani v soukromi

Slezákova 28, Brno
(16,7 km od centra Jedovnice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho podniku. Věříme, že jsme díky našim zkušenostem a ochotnému personálu schopni uspokojit i náročnější klientelu. Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme pohodlně vybavené pokoje za příznivou cenu. Ať už na jednu, či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Vstřícný přístup se nám vrací v podobě spokojených zákazníků. Sídlíme v příjemném prostředí v těsné blízkosti centra města. Pro rezervaci pokoje, či v případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.
615,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc

Chalupa Boskovice

Zahradní 17, Boskovice
(18,2 km od centra Jedovnice)
Nabízíme Vám celoroční krátkodobý pronájem v patře rodinného domu, v okrajové a klidné části Boskovic na okrese Blansko. Pro procházky bezprostředně u domu lze využít přilehlou stezku pro chodce i cyklisty. Nejen po Boskovicích, ale i do blízkého okolí můžete podniknout hezké výlety např. na náhorní rovinku Drahanské vrchoviny kolem obce Benešov, Kořenec. Tato je vhodná nejen pro procházky na zdravém vzduchu, ale i v zimním období se zde hojně využívají běžecké lyžařské trasy. Dále můžete navštívit Moravský kras s propastí Macocha a ostatní jeskyně, nebo golfové hřiště v nedalekém Kořenci. Pokud by jste se však rozhodli pro delší výlet, můžete navštívit Brno nebo Olomouc, která je v letních měsících pověstná výstavou květin Flora. V letních měsících se můžete zchladit v Boskovicích na koupališti Červenka, nebo Aquapark v nedalekém Blansku. V zimním období lze využít kryté lázně s relaxačním centrem v Boskovicích. Možností je zde opravdu mnoho. Každopádně Vám rádi poradíme, bu
1308,- za 1 osobu a noc
1308,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 21 hotelů
  • Místa v okolí

    Jižní Morava (13) Brno (4) Vysočina (1) Střední Čechy (1) Brno (12) Boskovice (2) Kotvrdovice (1) Rousínov (1) Lysice (1) Kuřim (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací