Ubytování Janské Lázně a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmán Javor

Pec pod Snezkou 335, Pec pod Sněžkou
(7,4 km od centra Janské Lázně)
Každý máme svou představu o tom, jak by měl vypadat alpský standard ubytování. Představa je jedna věc a realita většinou pak druhá. Kdekdo slibuje něco, co pak neumí zrealizovat. U nás je to obráceně. Nemusíme se podbízet a nahrazovat ústupky od ideální představy slovy. My víme, že alpský standard apartmánového ubytování opravdu nabízíme. To vám bude jasné již po krátké exkurzi webu. A co teprve až se ubytujete? Naše ubytování je na nejzajímavějších místech s výhledem do údolí. V nejoblíbenějších lokalitách Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn pro vás zajistíme příjemný pobyt v apartmánových bytech nedávno dostavěných domů. Stačí si jen vybrat lokalitu, apartmán, termín a udělat rezervaci. Vše on-line, uživatelsky pohodlně s virtuální prohlídkou každého apartmánu. Podstatné je to, že všude pak naleznete stejný standard, stejnou záruku pohodlí, stejný "alpský" zážitek. Zážitek z moderně vybaveného bytu s kompletně zařízenou kuchyní, podzemním parkováním, dochozí vzdálen
1200,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 32 hotelů
  • Informace

    Věděli jste, že Jánské Lázně oplývají hned několika superlativy a jsou v mnohém výjimečné? Lázně, jež se nachází na úpatí Černé hory, nepatří jen mezi světoznámé rekreační středisko, zároveň představují druhé nejlépe hodnocené lyžařské středisko. Jiné lázně navíc na české straně Krkonoš nenajdete.

    Turismus je zde v plném proudu po celý rok. V zimě k němu lákají nově vybudované lanovky, vleky a samozřejmě k nim vybodované lyžařské a běžecké tratě, v létě se pak Jánské Lázně a okolí stávají rájem turistů a cykloturistů. Berete-li na dovolenou děti, jistě se budou ještě více těšit, až zjistí, že z Černé hory až do Jánských lázní (3,5 km) vede sáňkařská cesta.

    Až vás sport a pobyt na čerstvém horském vzduchu unaví, vydejte se do centra města, kde se nachází Lázeňské zařízení Jánské Lázně. Pobyt v nich však nebude jen zážitkem pro tělo, ale také pastvou pro oči. Novorenesanční kolonáda, jež je obklopena parkem, doslova vítá turisty k odpočinku. Duchu lázeňského města se přizpůsobily také zdejší hotely, které nabízejí mnoho wellness procedur.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací