Ubytování Janské Lázně a okolí

Cena (osoba/noc)

Pension Janský Potok II.

Černohorská 334, Janské Lázně
Užijte si svou dovolenou v Krkonoších naplno. V obou našich penzionech najdete soukromí, komfort a dostatek prostoru. Samozřejmostí jsou i lyžárny, kolárny, dětské koutky nebo lobby bar. V každém apartmánu máte k dispozici kuchyň a jídelnu, které vám umožní stravovat se podle vašich časových možností a zvyklostí. Zařiďte se podle svého a odpočiňte si v srdci KrkonošNasajte atmosféru moderní architektury v centru lázeňského městečka. Čekají tu na vás větší pokoje, herna i konferenční sál. Součástí penzionu je i kavárna, kde si můžete dát výbornou kávu a ochutnat domácí zákusky. V lyžárně najdete skříňky s vyhříváním lyžařských bot. Na sjezdovku dojedete za 1 minutu skibusem a do lázní dojdete po 50 metrech. Ať už na firemním výjezdu nebo na dovolené, v našem moderním penzionu se budete mít jako v bavlnce.
2181,- za 1 osobu a noc
2181,- za 2 osoby a noc

Penzion Iris Krkonoše

Lysečinská14, Horní Maršov
(4,6 km od centra Janské Lázně)
Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril, Penzion Iris Krkonoše nabízí pet-přátelské ubytování v Horním Maršově. Hosté si mohou vychutnat v restauraci na místě. Bezplatné parkování je k dispozici na místě. Terasu nebo balkon jsou obsaženy v některých pokojích. TV s plochou obrazovkou je k dispozici. K dispozici je zdarma kyvadlová doprava na místě. Tento penzion má lyžárnu prostor a půjčovna lyžařského vybavení je k dispozici. Karpacz je vzdálené 14 km od penzionu Iris Krkonoš, zatímco Špindlerův Mlýn je 17 km daleko.
1283,- za 1 osobu a noc
1283,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 72 hotelů
  • Informace

    Věděli jste, že Jánské Lázně oplývají hned několika superlativy a jsou v mnohém výjimečné? Lázně, jež se nachází na úpatí Černé hory, nepatří jen mezi světoznámé rekreační středisko, zároveň představují druhé nejlépe hodnocené lyžařské středisko. Jiné lázně navíc na české straně Krkonoš nenajdete.

    Turismus je zde v plném proudu po celý rok. V zimě k němu lákají nově vybudované lanovky, vleky a samozřejmě k nim vybodované lyžařské a běžecké tratě, v létě se pak Jánské Lázně a okolí stávají rájem turistů a cykloturistů. Berete-li na dovolenou děti, jistě se budou ještě více těšit, až zjistí, že z Černé hory až do Jánských lázní (3,5 km) vede sáňkařská cesta.

    Až vás sport a pobyt na čerstvém horském vzduchu unaví, vydejte se do centra města, kde se nachází Lázeňské zařízení Jánské Lázně. Pobyt v nich však nebude jen zážitkem pro tělo, ale také pastvou pro oči. Novorenesanční kolonáda, jež je obklopena parkem, doslova vítá turisty k odpočinku. Duchu lázeňského města se přizpůsobily také zdejší hotely, které nabízejí mnoho wellness procedur.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací