Ubytování Janské Lázně a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Borneo

Mladé Buky 213, Mladé Buky
(4,3 km od centra Janské Lázně)
Levné ubytování v těsném sousedství krkonošského národního parku. Penzion i restaurace jsou zařízeny v tropickém indonéském stylu. Atmosféru interiéru umocňují exotické dekorace pocházející z Indonéských ostrovů Borneo, Bali, Sulawesi, Timor, Papua a mnoha dalších. Reflektují tak osmiletý pobyt majitelů v Indonésii, ze kterého si, krom cenných vzpomínek, přivezli i bohaté zkušenosti s tamní gastronomií a cestovním ruchem. Okolí penzionu disponuje spoustou turistických tras a cyklostezek, nejen po hřebenech Krkonoš, ale i do sousedního Polska. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprchový kout, WC), kabelovou televizí a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.
784,- za 1 osobu a noc
 


  • 1 - 15 z 112 hotelů
  • Informace

    Věděli jste, že Jánské Lázně oplývají hned několika superlativy a jsou v mnohém výjimečné? Lázně, jež se nachází na úpatí Černé hory, nepatří jen mezi světoznámé rekreační středisko, zároveň představují druhé nejlépe hodnocené lyžařské středisko. Jiné lázně navíc na české straně Krkonoš nenajdete.

    Turismus je zde v plném proudu po celý rok. V zimě k němu lákají nově vybudované lanovky, vleky a samozřejmě k nim vybodované lyžařské a běžecké tratě, v létě se pak Jánské Lázně a okolí stávají rájem turistů a cykloturistů. Berete-li na dovolenou děti, jistě se budou ještě více těšit, až zjistí, že z Černé hory až do Jánských lázní (3,5 km) vede sáňkařská cesta.

    Až vás sport a pobyt na čerstvém horském vzduchu unaví, vydejte se do centra města, kde se nachází Lázeňské zařízení Jánské Lázně. Pobyt v nich však nebude jen zážitkem pro tělo, ale také pastvou pro oči. Novorenesanční kolonáda, jež je obklopena parkem, doslova vítá turisty k odpočinku. Duchu lázeňského města se přizpůsobily také zdejší hotely, které nabízejí mnoho wellness procedur.

    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací