Ubytování Hořovice a okolí

Cena (osoba/noc)Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(18,6 km od centra Hořovice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
601,- za 1 osobu a noc
849,- za 2 osoby a nocPension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(18,8 km od centra Hořovice)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1400,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a nocCAVOK Příbram

Drásov - Skalka 39, Líha
(19,2 km od centra Hořovice)
Areál CAVOK je zaměřen na aktivity společností, ale i jednotlivců, pořádání rodinných oslav, setkání s přáteli, firemních akcí nebo jednání, školení a přednášek, víkendů, večírků nebo svateb. V tomto poměrně klidném a netypickém prostředí je k dispozici ubytování jak pro Vás, tak i zahangárování Vašich letadel, restaurace s možností posezení na terase a pro chvíle aktivního odpočinku je zde indoor golf se dvěma plátny, bowling – 3 dráhy, kulečník, krytý bazén s letním provozem, fitness, sauna a vířivka.
1534,- za 1 osobu a noc
1534,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Střední Čechy (5) Beroun (2) Příbram (1) Líha (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací