Ubytování Horní Planá a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmány Lipno

Dobrá voda 72, Horní Planá
Dovolená na jednom z nejkrásnějších míst Šumavy? Nabízíme Vám ubytování v zrekonstruovaných apartmánech nebo chatách. Čtyřlůžkové apartmány a chaty Lipno nabízí dostatečný prostor a komfort pro čtyřčlennou rodinu. Apartmány Lipno v hlavní budově mají vstup na prostornou terasu, chaty zase nabízejí větší soukromí. V hlavní budově je společenská místnost pro dvacet osob s televizí, v suterénu se nachází kolárna / lyžárna a malá společenská místnost pro malé oslavy s patřičným vybavením. Areál Apartmány Lipno vybízí všechny milovníky přírody k sportovním i nesportovním aktivitám. V létě je to cyklistika, turistika, vodní sporty, koupání a houbaření. V zimě lyžování, bruslení na zamrzlé Lipenské přehradě a pro opravdové turisty „borce“ zimní výšlap na sněžnicích. Celý areál Apartmány Lipno se nachází v klidném prostředí lesoparku, kde si děti mohou klidně hrát na vždy posekané trávě nebo na dětském pískovišti. Pro dospělé je připraveno hřiště na volejbal nebo nohejbal a samozřejmě ohniště
Oblíbené
Rodinné pokoje
1800,- za 1 osobu a noc
1800,- za 2 osoby a nocHotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
(6,1 km od centra Horní Planá)
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
Poslední rezervace před 1 dnem.
1100,- za 1 osobu a noc
1450,- za 2 osoby a noc

Apartmánový dům Obecná škola

Road 162 Světlík 62, Světlík
(13,7 km od centra Horní Planá)
Apartmánový dům Obecná škola se nachází v obci Světlík, 48 km od Lince a má k dispozici zahradu. Český Krumlov je vzdálené 12 km. WiFi je k dispozici zdarma v celém objektu. V ubytování je k dispozici TV, mikrovlnná trouba a varná konvice. Bezplatné parkování je možné na místě. Ložní prádlo je k dispozici. Apartmánový dům Obecná škola má také vířivku, gril a nabízí také dodávky potravin. V objektu je lyžárna a půjčovna kol. Půjčení automobilu je možné . České Budějovice jsou 33 km od Apartmánového domu Obecná škola.
1594,- za 1 osobu a noc
1594,- za 2 osoby a noc

 • 1 - 15 z 21 hotelů
 • Místa v okolí

  Šumava (10) Jižní Čechy (7) Lipno (3) Černá v Pošumaví (2) Frymburk (2) Volary (2) Stožec (1) Přední Výtoň (1) Vyšší Brod (1)

  Informace

  Horní Planá je město nacházející se na levém břehu oblíbené vodní nádrže Lipno. Ačkoli čítá pouze něco málo přes 2 tisíce obyvatel, zázemí pro turistický ruch, včetně velkého výběru ubytování, tu existuje na dobré úrovni. Pod Horní Planou spadají některé další osady, například Olšina. Právě na Olšině se často konají akce různého typu.

  Turisté jsou v Horní Plané vítáni po celý rok. Zatímco v letních měsících můžete vaši dovolenou strávit koupáním se na jedné z nejhezčích pláží lipenské přehrady, rybařením nebo poznáváním přírody a památek ze sedla horských kol prostřednictvím propracovaného systému cyklostezek (Cyklotrans), v zimě se Horní Planá a okolí stává rájem milovníků zimních sportů. Krom klasického lyžování v okolí města, můžete využívat zejména vynikající polohy právě na Lipně. V Horní Plané se lze napojit na některou z běžeckých tras (ze kterých se, mimochodem, po odtátí sněhu stávají stezky vhodné pro Nordic Walking) či si přímo zabruslit na jezeře. Odvážnějším doporučujeme snowkiting.

  V jakoukoli roční dobu pak můžete navštívit jednu ze sousedních zemí – Rakousko či Německo, které jsou “co by kamenem dohodil”. Sebe, jízdní kolo či dokonce vůz lze na pravý břeh Lipna dostat pomocí převozu, jehož stanoviště se nachází právě v Horní Plané. Není snad nutné ani zdůrazňovat, jak výhodný výchozí bod pro poznávání blízkého i dalekého okolí Horní Planá představuje.

  Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací