Ubytování Horní Bezděkov a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(3,9 km od centra Horní Bezděkov)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
1729,- za 1 osobu a noc
1729,- za 2 osoby a noc


Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(12,5 km od centra Horní Bezděkov)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
1108,- za 1 osobu a noc
 Pension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(12,6 km od centra Horní Bezděkov)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1000,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc


Pension Barták

Pod Studánkou 968, Beroun
(13,0 km od centra Horní Bezděkov)
Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.
1081,- za 1 osobu a noc
 

  • 1 - 15 z 17 hotelů
  • Místa v okolí

    Střední Čechy (15) Hlavní město Praha (2) Beroun (6) Kladno (4) Slaný (2) Praha (2) Křivoklát (1) Karlštejn (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací