Ubytování Horní Bezděkov a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(3,9 km od centra Horní Bezděkov)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
913,- za 1 osobu a noc
1044,- za 2 osoby a noc

Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(12,5 km od centra Horní Bezděkov)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
582,- za 1 osobu a noc
834,- za 2 osoby a nocPension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(12,6 km od centra Horní Bezděkov)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1400,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a noc

Penzion Orion

Na Vyhlídce 251, Slaný
(15,6 km od centra Horní Bezděkov)
Vítáme Vás na naších stránkách a nabízíme Vám kvalitní služby za přátelské ceny. Neváhejte a přijedte k nám! Připravili jsme pro Vás ubytování v malém rodinném kempu či prostorném pensionu se třemi pokoji a sociálním zařizením. Orientujeme se především na cykloturisty, ale naše služby mohou využít i ostatní turisté. Královské město Slaný je ideálním místem nejen pro aktivní odpočinek, ale vzhledem ke své poloze i vhodnou základnou pro poznávání krás Prahy.
905,- za 1 osobu a noc
905,- za 2 osoby a noc


Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(16,1 km od centra Horní Bezděkov)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
2481,- za 1 osobu a noc
2481,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Střední Čechy (13) Hlavní město Praha (1) Beroun (5) Slaný (3) Kladno (1) Praha (1) Tuchoměřice (1) Křivoklát (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací