Ubytování Hořice a okolí

Cena (osoba/noc)


Pension u Svateho Jana

Spojovaci 72, Hradec Králové
(19,0 km od centra Hořice)
Najdete nás ve Svobodných Dvorech, okrajové části města Hradce Králové. Do centra Hradce Králové se pohodlně dostanete městskou dopravou. Zastávka je 100 m od penzionu. Nabízíme příjemné ubytování v moderně vybavených pokojích a stravování v restauraci s českou a mezinárodní gastonomií. Již více jak 20 let zajišťujeme svatební hostiny, školení, rodinné oslavy, školní srazy a další. Personál penzionu a restaurace Vám poskytne veškerou péči pro Vaši maximální spokojenost.
1352,- za 1 osobu a noc
1352,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Královéhradecko (3) Hradec Králové (2) Velichovky (1) Nový Bydžov (1)

Informace

Hořice v Podkrkonoší se nacházejí na Jičínsku a mají skoro 9000 obyvatel. Toto město je známé především výrobou známých hořických trubiček, nejstarší sochařsko-kamenickou školou v celé Evropě a motocyklovými závody, které i v roce 2013 vyhráli především čeští závodníci.

Tato lokalita byla osídlená už v dávných dobách, protože i dnes tu můžete najít pozůstatky z doby kamenné. Vydáte-li se sem na delší výlet, nebo dokonce několikadenní dovolenou, určitě si nenechte ujít památky, které se ve městě nachází. Navštivte synagogu, židovský hřbitov nebo některý z kostelů. Daleko to nebudete mít ani do Českého ráje, Krkonoš nebo nádherné Zoo ve Dvoře Králové. Zchladit se můžete v přírodním koupališti Dachova.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací