Ubytování Horažďovice a okolí

Cena (osoba/noc)
Pension Lažany

Na sázkách 11, Lažany
(13,6 km od centra Horažďovice)
Pension Lažany - malý rodinný pension se nachází v malebném prostředí předhůří Šumavy mezi Strakonicemi a Blatnou. Dokončen byl roku 2011 a byl vybudován z bývalé stodoly a chlévů,což se projevuje zejména v interiéru stavby,ale také v jeho vlastnostech, jako je velmi příjemné prostředí pro spánek díky kamenné stavbě kombinované se dřevem. Zdejší příroda plná rybníků vytváří ideální podmínky pro pobyt v přírodě, turistiku, cyklistiku, rybaření, houbaření, v zimě bruslení na rybnících a běžky, ale také díky bazénu,vířivce a sauně v pensionu k odpočinkovému relaxu. K dispozici je také krb s kamennou deskou a venkovním posezením. Wifi, TVsat, biliárd, poker a šipky Vás pobaví při večírcích nebo ve špatném počasí.V neposlední řadě je k dispozici profesionální výčepní zařízení,kde si můžete sami čepovat svůj oblíbený mok.
350,- za 1 osobu a noc
700,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Jižní Čechy (1) Plzeňsko a Český les (1) Šumava (1) Strakonice (1) Lažany (1) Volenice (1)

Informace

Město Horaždovice se rozkládá v západních Čechách na levém břehu řeky Otavy, mezi Klatovy a Strakonicemi. Počet stálých obyvatel se pohybuje okolo 5 tisíc a jeho centrum bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou.

Přestože rozlohově patří Horažďovice mezi menší města, nudit se zde rozhodně nebudete! Pokud milujete sport, vezměte s sebou kola a vyražte na jednu z mnoha cyklostezek, které se zde nachází. Můžete si tak užívat nádhernou krajinu Šumavských hor a naplno si vychutnávat čerstvý vzduch. Pokud plánujete dovolenou v horkých letních měsících, zchlaďte se ve zdejším aquaparku, který si bezesporu zamilují také vaše děti.

I milovníci historie si přijdou na své. V Horaždovicích totiž kromě Zámeckého vodního mlýna a Zámku najdete i Mariánský sloup, několik významných soch a sousoší, rozsáhlý Klášter s kostelem, Městské domy a několik kostelů. Všechny tyto pamětihodnosti si můžete vyfotit nebo natočit kamerou a ukázat je pak doma svým blízkým.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací