Ubytování Dobronice u Bechyně a okolí

Cena (osoba/noc)Ubytování U Klášterní Zahrady

Valtrova 33, Bechyně
(5,6 km od centra Dobronice u Bechyně)
Nabízíme komfortní ubytování se snídaní v centru lázeňského města Bechyně s možností parkování. Vila architekta Zdeňka Pštrosse se nachází v klidné lokalitě města, mezi klášterní zahradou a zrekonstruovaným historickým náměstím. Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím poskytují pohodlné zázemí ve vile z 30. let 20. století. Bývalá rodinná vila Zdeňka Pštrosse se svým genius loci je výjimečná stavba poutající pozornost kolemjdoucích. Umístění Centrum města, klidná lokalita u klášterní zahrady s výhledem na řeku Lužnici i známý obloukový most. Klášter i bechyňský zámek jsou v těsné blízkosti, obchody a restaurace vzdálené cca 5 minut chůze.
1216,- za 1 osobu a noc
 Grand Tábor

Náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
(14,4 km od centra Dobronice u Bechyně)
Hotel poskytuje příjemné, moderní a cenově velmi příznivé ubytování. Hosté si mohou vybrat pokoj s vlastní koupelnou a WC, nebo za příznivější cenu pokoj s koupelnou a WC na chodbě. K dispozici je WiFi, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti, bezpečné uložení kol, společná kuchyňka, pračka, sušička a další drobné služby.
690,- za 1 osobu a noc
 
Hostinec a penzion U Rezků

Sedlecká 82, Jistebnice
(16,1 km od centra Dobronice u Bechyně)
Vítáme Vás v rodinném restauračním a ubytovacím zařízení Hostinec a penzion U Rezků, který se nachází na náměstí historického města Jistebnice, v turistické lokalitě Toulava. Jistebnice leží 85km jižně od Prahy a 14km severně od Tábora, nedaleko vyhledávaného Ski areálu Monínec. Okolí je vhodné pro cykloturistiku (přírodní park Jistebnická vrchovina 578 m.n.m.), v zimě pro běžkařské lyžování, a jde o ideální výchozí místo pro výlety po Jižních a Středních Čechách.
1298,- za 1 osobu a noc
1298,- za 2 osoby a noc
Místa v okolí

Jižní Čechy (12) Tábor (7) Bechyně (3) Chotoviny, okres Tábor (1) Jistebnice (1) Malšice (1) Chotoviny (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací