Ubytování Dobřichovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Apartmán Malý mnich

nam. F.X.Svobody 54, Mníšek pod Brdy
(7,0 km od centra Dobřichovice)
Milí hosté, dokončili jsme rekonstrukci garsonky a vytvořili jsme pro vás útulný apartmán pro dvě osoby. Do apartmánu projdete přes naši bezbarierovou zahrádku. Za uzamykatelnými dveřmi vás mile překvapí pohodlný byt s ledničkou a královskou postelí. Koupelna je natolik prostorná, že do ní plánujeme pořídit pračku. Celý byt je nekuřácký a není vybavený televizorem. Záměrně! Rádi vám zapůjčíme knížky či hry z kavárny. K dispozici je vám také wifi a především okolí Mníšku pod Brdy vhodné pro pěší tůry či projíždky na kole.
903,- za 1 osobu a noc
1003,- za 2 osoby a noc

Pension Nostalgie

Nerudova 879/16, Beroun
(15,7 km od centra Dobřichovice)
Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízíme moderní ubytování v pěti vkusně zařízených pokojích s vlastním soc. zařízením, TV a společnou kuchyňkou, ve které podáváme snídaně. Parkování v zahradě domu. Ideální poloha pro klidnou rekreaci - blízkost Prahy, hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a noc


Penzion Panorama

Pod Kapličkou 1520, Beroun
(16,1 km od centra Dobřichovice)
Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho Penzionu Panorama Beroun ve vilové čtvrti města s náhledným výhledem na Královské město Beroun, 15 minut vzdáleného od Prahy a uprostřed Českého krasu poblíž mnoha historických skvostů či skvělých možností ke sportování - golfem počínaje a cyklistikou konče.
578,- za 1 osobu a noc
828,- za 2 osoby a noc

  • 1 - 15 z 42 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací