Ubytování Desná v Jizerských horách a okolí

Cena (osoba/noc)

Penzion Kaiser

Kořenov 26, Kořenov
(2,8 km od centra Desná v Jizerských horách)
Penzion Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Má vynikající výchozí polohu pro pěší i cykloturistiku a právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování. Během několika minut se dokážete přemístit z jedněch hor na druhé.
2200,- za 1 osobu a noc
2200,- za 2 osoby a noc

Chalupa U Potoka

Josefův Důl 213, Josefův Důl
(6,2 km od centra Desná v Jizerských horách)
Chalupa U Potoka v Jizerských horách se nachází v Josefově Dole na pomezí chraněné krajinné oblasti a na začátku Jizerské magistrály. Okolí chalupy vám zajistí příjemný romantický pocit z ubytování v přírodě. Zároveň vám chalupa U Potoka nabízí možnosti moderních technologií, např. bezplatné připojení k Wi-fi internetu a TV SAT.
900,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a noc

Pension Migr

Harrachov 454, Harrachov
(8,0 km od centra Desná v Jizerských horách)
Pension v Harrachově se nachází cca 60 m od autobusového nádraží směrem k Mumlavským vodopádům, do centra města Harrachova a k lanovkám je to asi 15 minut chůze. Pension prošel během léta 2005 celkovou přestavbou. K ceně za ubytování se přičítá poplatek městu ve výši 15Kč / osoba. Poplatek se vztahuje na osoby starší 18-ti let a platí se na místě ubytovateli. Děti a senioři nad 70 let poplatek nehradí.
500,- za 1 osobu a noc
1000,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 38 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací