Ubytování Desná v Jizerských horách a okolí

Cena (osoba/noc)
Penzion Kaiser

Kořenov 26, Kořenov
(2,8 km od centra Desná v Jizerských horách)
Penzion Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Má vynikající výchozí polohu pro pěší i cykloturistiku a právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování. Během několika minut se dokážete přemístit z jedněch hor na druhé.
1200,- za 1 osobu a noc
1200,- za 2 osoby a nocHotel Na Vyhlidce

Korenov 877, Kořenov
(2,9 km od centra Desná v Jizerských horách)
Hotel se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, cca 5 km od Harrachova. Nabízíme ubytování v horsky zařízených pokojích s TV a vlastním sociálním zařízením, stylovou restauraci s pravou kachlovou pecí a vyhlášenou domácí kuchyní,bar v jeskyni, kulečník,v létě zahradní restauraci s grilem,bazénem a dětským koutkem.Salonek pro svatby, oslavy a firemní školení. V okolí možnost lyžování, v létě pěší a cykloturistiky.
1189,- za 1 osobu a noc
1189,- za 2 osoby a nocResident Resort Harrachov - Wellness & Grotta Spa

Harrachov 14, Harrachov
(6,6 km od centra Desná v Jizerských horách)
Apartmán Danuška v Harrachově Vám nabízí dvoupokojový apartmán v příjemném prostředí u lesa, 5 minut do Harrachovských hospůdek a restaurací, 10 minut od lanovky na Čertovu Horu. Výhodou je prostorný travnatý pozemek okolo domu vhodný pro relaxaci. 
V blízkosti sjezdovky
Wellness
2432,- za 1 osobu a noc
2432,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 65 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací