Ubytování Dačice a okolí

Cena (osoba/noc)
Apartmány Duo

třída 9. května 555, Dačice
Apartmány Duo nabízí moderní ubytování v Dačicích poblíž centra . Naše služby ocení nejen obchodní cestující, firemní klientela, ale také rodiny s dětmi, cykloturisté a turisté ubytovaní na více nocí s cílem poznání atraktivního regionu. Klientům je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování v Dačicích je poskytováno ve dvou moderních, příjemně zařízených apartmánech (2 x 2lůžka s možností 2 x 2přistýlky), s vlastní plně vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí, LCD TV, klimatizací, bezplatnou WIFI sítí a vlastní koupelnou s vanou a wc. Ke každému apartmánu navíc zdarma k dispozici vlastní kolárna.
1231,- za 1 osobu a noc
1231,- za 2 osoby a noc
Kotrba privat

Zachariáše z Hradce 32, Telč
(11,6 km od centra Dačice)
Kotrba privat nabízí ubytování ve 3 pokojích, nachází se v centru města Telč v historickém domě, je to rohový dům s výhledem na celé náměstí, parkování na vyhrazeném parkovišti, všechny pokoje mají výhled na náměstí je zde i možnost ubytování s pejskem, v domě se nachází pizzerie, restaurace je hned vedle domu
693,- za 1 osobu a noc
898,- za 2 osoby a noc

Místa v okolí

Vysočina (5) Jižní Čechy (4) Telč (2) Telč (4) Slavonice (3) Bezděkov (1) Knínice (1)

Informace

V Jihočeském kraji, na říčce Moravská Dyje, leží malé zhruba 8 tisícové město Dačice, jež svou historii sahá až do 12 století, kdy zde byl vysvěcen první kostel.

Od této doby se Dačice postupně rozvíjely do podoby, jak je známe dnes. Spojí-li se vám však s názvem města značka piva Dačický, jste na omylu. To bylo totiž pojmenováno podle rodiny Dačických žijících v historické Kutné Hoře.

Kromě toho, že je město vstupní bránou do oblastí Podyjí a blízké České Kanady, má také spoustu svých vlastních zajímavých míst. Navštívit, či si alespoň prohlédnout, zde můžete státní zámek Dačice s přidruženým parkem, Starý zámek, dva kostely, klášter, kapli, mariánský sloup či renesanční věž. V Dačicích také naleznete 2 muzea, z nichž jedno se zaměřuje na letectví. Část stále expozice dačického muzea je samozřejmě věnována výrobě kostkového cukru, který světu dalo právě toto město.

Během své návštěvy můžete relaxovat v nekonečných lesích plných lesních plodů a hub, v letních měsících se můžete koupat v sluncem prohřátých rybnících a v zimě pak můžete běžkovat. Ideální podmínky nabízí zdejší kraj i pro cykloturistiku, turistiku a hipoturistiku.

Dačice se řadí mezi města, která spolupracují na projektu Jižní Čechy pohádkové.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací