Ubytování Číčovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(3,0 km od centra Číčovice)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1892,- za 1 osobu a noc
 
Pragueaparts Kajetanka

Na Petynce 143/106, Praha
(11,6 km od centra Číčovice)
Kajetánka je výjimečný obytný komplex v Praze 6, pouhé 2 km západně od Pražského hradu. Luxusní byty v Praze 6 jsou žádanou luxusní destinací na realitním trhu. Novostavby byly postaveny na rozsáhlých zahradách původního barokního zámku z 16. století. Kajetánka aktuálně nabízí luxusní Penthousy v budově LAKEHOUSE, která stojí přímo u jezera. V prostorách Kajetánky naleznete bydlení v centru Prahy 6, s dostupností všech vymožeností velkoměsta a zároveň nerušené soukromí plné zeleně. Dopřejte luxusní bydlení sobě a své rodině uprostřed udržovaného parku.
Přátelská cena
3242,- za 1 osobu a noc
3242,- za 2 osoby a noc

Apartment Patera

Štefanikova 561, Unhošť
(12,0 km od centra Číčovice)
Apartment Patera was opened in April 2015. We are friendly family, couple who traveled many years. During our trips, we visited a lot of hotels, pensions and apartments around the world. We obtained some experience, both positive and negative. These experiences we are trying to enforce on our apartment. In Apartment Patera you can find some unusual services, for example opportunity to buy food and cook in fully equipped kitchen. Our apartment hasn't equipped by wardrobes and cabinets. Due to improved hygiene, we have small dressing-room equipped with racks and coat hooks. we hope, all of this can help to spend a nice holiday with us.
1729,- za 1 osobu a noc
1729,- za 2 osoby a noc  • 1 - 15 z 187 hotelů
  • Místa v okolí

    Hlavní město Praha (165) Střední Čechy (11) Praha-východ (1) Praha (171) Slaný (3) Kladno (3) Praha 8 - Karlín (1) Praha 5 - Košíře (1) Úžice (1)
    Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací