Ubytování Číčovice a okolí

Cena (osoba/noc)

Auberge de Provence

U Spejcharu 355, Tuchoměřice
(3,0 km od centra Číčovice)
Každý pokoj se vyznačuje svou jedinečností, ve které se spojuje krása 17.století a komfort moderní doby. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s vlastní koupelnou a toaletou. Jsou vybaveny satelitní TV a bezdrátovým připojením na internet. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici apartmán s dvěmi ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou a vlastní terasou. Na vyžádání poskytneme dětskou postýlku nebo přistýlku. Na naší zahradě je pro děti připraven dětský koutek s malou zvířecí farmou.
1881,- za 1 osobu a noc
2178,- za 2 osoby a noc
At the Green Grape - U Zeleného hroznu

Jánský Vršek 11, Praha
(13,1 km od centra Číčovice)
At the Green Grape - U Zeleného hroznu**** hotel se nachází v lokalitě Malá Strana, sídlí v historickém domě o kterém jsou první záznamy z roku 1633, budova má zachovalé jádro renesančního srubu s baroknímí malovanými stropy, prostory jsou doplněny o historický nábytek a předměty, nabízí 8 pokojů, vinný sklep, degustaci vín, zabezpečené parkoviště, výhled na pražské podhradí a romantické atrium hotelu s fontánou
2526,- za 1 osobu a noc
2526,- za 2 osoby a noc


Pension Kern

Jinonická 1185/50, Praha
(13,7 km od centra Číčovice)
Penzion KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, telefonem, lednicí a bezdrátovým připojením v celé budově penzionu. Parkování, v uzavřeném areálu hotelu, je v ceně pokojů.
1302,- za 1 osobu a noc
1302,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 62 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací