Ubytování Chotoviny a okolí

Cena (osoba/noc)

Grand Tábor

Náměstí Františka Křižíka 505, Tábor
(7,3 km od centra Chotoviny)
Hotel poskytuje příjemné, moderní a cenově velmi příznivé ubytování. Hosté si mohou vybrat pokoj s vlastní koupelnou a WC, nebo za příznivější cenu pokoj s koupelnou a WC na chodbě. K dispozici je WiFi, parkování na vlastním uzavřeném parkovišti, bezpečné uložení kol, společná kuchyňka, pračka, sušička a další drobné služby.
1070,- za 1 osobu a noc
 Hostinec a penzion U Rezků

Sedlecká 82, Jistebnice
(10,8 km od centra Chotoviny)
Vítáme Vás v rodinném restauračním a ubytovacím zařízení Hostinec a penzion U Rezků, který se nachází na náměstí historického města Jistebnice, v turistické lokalitě Toulava. Jistebnice leží 85km jižně od Prahy a 14km severně od Tábora, nedaleko vyhledávaného Ski areálu Monínec. Okolí je vhodné pro cykloturistiku (přírodní park Jistebnická vrchovina 578 m.n.m.), v zimě pro běžkařské lyžování, a jde o ideální výchozí místo pro výlety po Jižních a Středních Čechách.
908,- za 1 osobu a noc
908,- za 2 osoby a nocApartment Zelená zahrada

Ronovská 117, Mladá Vožice
(11,2 km od centra Chotoviny)
Apartmány zelená zahrada leží ve velké zahradě na okraji malého městečka - větší vesnice, která se jmenuje Mladá Vožice.Apartmány uklízíme bez chemie, alespoň bez té škodlivé. Uklízíme a pereme pouze s Ecoverama, kdo je zná, ví, že jsou dobré, kdo ne, může je u nás poznat.Tím, že i u nás budete třídit odpad, přispějete k tvorbě humusu na našem kompostě a tím pádem k tvorbě skvělých dýní. Výsledným produktem je pak ještě skvělejší dýňová polévka nebo dýňový džem. Víc se o nich můžete dočíst v záložce „ kurzy“.
2420,- za 1 osobu a noc
2420,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (10) Tábor (8) Jistebnice (1) Mladá Vožice (1)
Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací