Ubytování ČERNÁ V POŠUMAVÍ - Radslav a okolí

Cena (osoba/noc)Hotel Relax

Dolní Vltavice 44, Horní Planá
(2,1 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Hotel Relax se nachází v nádherné přírodě na břehu Lipenské přehrady v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech a podhůří Šumavy (Dolní Vltavice – Lipensko). K dispozici restaurace s letní terasou, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště.
Doporučujeme
Přátelská cena
1880,- za 1 osobu a noc
2190,- za 2 osoby a nocHotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
(2,8 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1100,- za 1 osobu a noc
1450,- za 2 osoby a nocPenzion Eliška

Hůrka 54, Horní Planá
(3,1 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Rodinný penzion se nachází přímo u břehu jezera Lipno na Šumavě, v obci Hůrka nedaleko Horní Plané. Penzion je možné navštívit v jakémkoliv ročním období a užít si zde pohodovou dovolenou s rodinou a dětmi nebo romantický pobyt ve dvou.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1100,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a nocPenzion Na Návsi

Hůrka 11, Horní Planá
(3,9 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v klidné části obce Hůrka přímo na cyklostezce..Je velmi dobře dostupný, (autobusová zastávka v místě, vlak, příjezd autem) . Velmi dobrá poloha penzionu.Český krumlov 25 km, Lipno n Vltavou 20 km, Frymburk 14 km
Oblíbené
Cyklisté vítáni
390,- za 1 osobu a noc
780,- za 2 osoby a nocKoliba Belveder

Jiráskova 313, Horní Planá
(6,1 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Koliba Belveder je rodinný podnik snažící se vytvořit příjemnou atmosféru pro své hosty. Nachází se v jižní části Čech v okresu Český Krumlov Lipenská nádrž a Národní park Šumava nabízejí výborné podmínky pro vodní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.
Oblíbené
Přátelská cena
790,- za 1 osobu a noc
890,- za 2 osoby a noc


Hotel Orsino

Volarská 167, Horní Planá
(7,0 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Hotel Orsino**** se nalézá na břehu přehrady Lipno v blízkosti několika lyžařských areálů (např. Kramolín, Hochficht). Hotel nabízí luxusní ubytování s Wi-Fi, snídaní a parkováním zdarma. Dále můžete využít wellness centrum s bazén a saunu. V okolí je mnoho cyklostezek kolem Lipenské přehrady.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
1790,- za 1 osobu a noc
1990,- za 2 osoby a noc

Apartmánový dům Obecná škola

Road 162 Světlík 62, Světlík
(10,0 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Apartmánový dům Obecná škola se nachází v obci Světlík, 48 km od Lince a má k dispozici zahradu. Český Krumlov je vzdálené 12 km. WiFi je k dispozici zdarma v celém objektu. V ubytování je k dispozici TV, mikrovlnná trouba a varná konvice. Bezplatné parkování je možné na místě. Ložní prádlo je k dispozici. Apartmánový dům Obecná škola má také vířivku, gril a nabízí také dodávky potravin. V objektu je lyžárna a půjčovna kol. Půjčení automobilu je možné . České Budějovice jsou 33 km od Apartmánového domu Obecná škola.
1594,- za 1 osobu a noc
1594,- za 2 osoby a noc

Penzion Dobík

Pasečná 133, Přední Výtoň
(12,5 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Penzion Dobík nabízí ubytování na Šumavě, pouhé 2 km od sousedního Rakouska - oblasti Mühlviertel. V penzionu zažijete poklidnou i aktivní dovolenou vhodnou zejména pro turisty, cyklisty,rodiny s dětmi a lyžaře či běžkaře. Pro hosty je parkoviště a wi-fi zahrnuto v ceně ubytování
Doporučujeme
Přátelská cena
615,- za 1 osobu a noc
990,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 23 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací