Ubytování ČERNÁ V POŠUMAVÍ - Radslav a okolí

Cena (osoba/noc)
Hotel Relax

Dolní Vltavice 44, Horní Planá
(2,1 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Hotel Relax se nachází v nádherné přírodě na břehu Lipenské přehrady v jednom z nejkrásnějších míst jižních Čech a podhůří Šumavy (Dolní Vltavice – Lipensko). K dispozici restaurace s letní terasou, hotelová pláž, venkovní dětské hřiště a parkoviště.
Doporučujeme
Přátelská cena
1250,- za 1 osobu a noc
1850,- za 2 osoby a nocHotel Racek

Černá v Pošumaví 69, Černá v Pošumaví
(2,8 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Hotel Racek se nachází v rekreakční oblasti na břehu Lipenského jezera v Černé v Pošumaví. Nedaleko od CHKO Šumava. V ceně ubytování je zahrnuto Wi-Fi připojení, parkování a snídaně. Využít můžete místní restaurace s terasou, posezení s krbem nebo masáže.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1000,- za 1 osobu a noc
1400,- za 2 osoby a nocPenzion Eliška

Hůrka 54, Horní Planá
(3,1 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Rodinný penzion se nachází přímo u břehu jezera Lipno na Šumavě, v obci Hůrka nedaleko Horní Plané. Penzion je možné navštívit v jakémkoliv ročním období a užít si zde pohodovou dovolenou s rodinou a dětmi nebo romantický pobyt ve dvou.
Pro rodiny – děti vítány
V blízkosti koupání
1100,- za 1 osobu a noc
1100,- za 2 osoby a nocPenzion Na Návsi

Hůrka 11, Horní Planá
(3,9 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Nově zrekonstruovaný penzion se nachází v klidné části obce Hůrka přímo na cyklostezce..Je velmi dobře dostupný, (autobusová zastávka v místě, vlak, příjezd autem) . Velmi dobrá poloha penzionu.Český krumlov 25 km, Lipno n Vltavou 20 km, Frymburk 14 km
Oblíbené
Cyklisté vítáni
450,- za 1 osobu a noc
900,- za 2 osoby a noc

Penzion Dobík

Pasečná 133, Přední Výtoň
(12,5 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Penzion Dobík nabízí ubytování na Šumavě, pouhé 2 km od sousedního Rakouska - oblasti Mühlviertel. V penzionu zažijete poklidnou i aktivní dovolenou vhodnou zejména pro turisty, cyklisty,rodiny s dětmi a lyžaře či běžkaře. Pro hosty je parkoviště a wi-fi zahrnuto v ceně ubytování
Doporučujeme
Přátelská cena
920,- za 1 osobu a noc
920,- za 2 osoby a nocHoliday Home Dommu

Slupečná 34, Lipno nad Vltavou
(12,9 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Moderně vybavený rekreační dům pro 8 lidí s vlastní saunou se nachází v lokalitě Slupečná vzdálené do 10 min. pěší chůze od Lipna nad Vltavou. Poblíž je také nástup na lanovou dráhu (Skiareál a Stezka v Korunách stromů), bobová dráha, lanový park a cyklostezka. Samozřejmě také obchody, restaurace, lékárna.
Doporučujeme
V blízkosti koupání
282,- za 1 osobu a noc
564,- za 2 osoby a nocMyši V Botě Lipno

Lipno Nad Vltavou 59, Lipno nad Vltavou
(13,9 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Vítáme Vás v unikátním rodinném penzionu na Lipně s netradičním názvem Myši v botě. Ubytování v rodinném domě se nachází přímo v centru obce Lipno nad Vltavou, avšak stranou hlavního turistického ruchu. Do skiareálu Lipno je to od nás 5 minut chůzí, stejnou dobu půjdete k plážím u jezera, do Aquaworldu, Hopsária nebo k Bobové dráze. Jen minutu chůze a jste na hlavní Promenádě, kde jsou restaurace, obchody či informační centrum. Bydlet můžete ve dvou čtyř až šestilůžkových apartmánech, které navrhly naše děti. Užijte si Lipno jako šťastné myšky v pohodlné botě.
Pro rodiny – děti vítány
Rodinné pokoje
1370,- za 1 osobu a noc
1370,- za 2 osoby a nocRezidence Club Canada

Lipno nad Vltavou 25, Lipno nad Vltavou
(14,2 km od centra Radslav, Cerná v Posumaví)
Rezidence Club Canada nabízí ubytování v vybavených apartmánech s krásným výhledem na Lipenské jezero, v apartmánech s balkónem, terasou a předzahrádkou pro 3 nebo 25 osob. K dispozici internet wi-fi, klubovna, wellness / Sauna a vířivka.
Přátelská cena
Wellness
2500,- za 1 osobu a noc
2000,- za 2 osoby a noc


  • 1 - 15 z 18 hotelů
  • Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací