Ubytování Černá v Pošumaví a okolí

Cena (osoba/noc)


Pension Závodský

Českobratrská 57, Český Krumlov
(17,2 km od centra Černá v Pošumaví)
Pension Závodský se nachází v klidné části Českého Krumlova, cca 7 minut chůze od historického centra a vlakového nádraží. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV/SAT. K dispozici je bezplatné parkování před domem, možno pronajmout garáž. Wi-Fi, snídaně a zvířecí společníci zdarma.
490,- za 1 osobu a noc
990,- za 2 osoby a noc


Penzion Dora

Domoradická 23, Český Krumlov
(18,9 km od centra Černá v Pošumaví)
Penzion Dora Vám nabízí ubytování v Českém Krumlově v nově zrekonstruovaném rodinném domě s vlastní zahradou. Penzion se nachází na okraji Českého Krumlova směrem na České Budějovice. Od centra města je vzdálen cca 25 minut pěší chůze nebo 5 minut autem. Hosté mají k dispozici pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Dále kompletně vybavenou kuchyni, případně pračku. Na zahradě je zastřešená pergola.Parkování je možno zdarma před domem.
500,- za 1 osobu a noc
850,- za 2 osoby a noc


Místa v okolí

Jižní Čechy (5) Šumava (2) Lipno (1) Český Krumlov (5) Horní Planá (2) Frymburk (2) Přední Výtoň (1)

Informace

Necelých 20 kilometrů od turisticky oblíbeného Českého Krumlova, na břehu Lipenské přehrady, se nachází malá obec Černá v Pošumaví. Není divu, že si jí jako místo své dovolené vybírá mnoho turistů. Právě z Černé v Pošumaví můžete poznávat krásy Jihočeského kraje a využít k tomu lze množství dopravních prostředků od kola přes běžky až po loď. Možnosti trávení volného času přímo v obci pak určuje zejména existence Lipna a aktivity spojené právě s ním. Oblíbená činnost je zde také rybaření.

Používáme cookies, abychom vám zajistili pohodlné použití našich webových stránek. Více informací